4FUN zmiany

Witajcie.
Na chwilę obecną na serwerze została udostępniona awp dla wszystkich graczy jak i komenda !cw. W najbliższym czasie będzie też udostępniona komenda !medic dla wszystkich graczy. Koleją zmianą jest wprowadzenie na serwer trybu deathmatch. Zostało też usuniętych kilka map oraz dodano kilka nowych. Mapki będę starał się jeszcze dodawać Z bieżących informacji to tyle. Może też macie jakieś propozycje jak można serwer jeszcze ulepszyć? Wysyłajcie mi wasze propozycje. Każda propozycja zostanie rozpatrzona. Pozdrawiam oraz życzę miłej gry :)

Bravissimo Duży uśmiech

Wszystko jest git ale czegoś mi tu brakuje , a wiem dodajcie jakieś nowe modele do postaci :Duży uśmiech

Pozdrawiam Dj pendrive

BOOM  Duży uśmiech

Nie ma problemu. Modele zostaną całkiem zmienione. Z racji tego że w tym tygodniu jestem dostępny tylko z rana i to maksymalnie przez 3 godziny dziennie (praca) propozycje z modelami (najlepiej link) proszę wysyłać do admina JJ

(05-Sie-2019, 11:13)Emporio napisał(a): Nie ma problemu. Modele zostaną całkiem zmienione. Z racji tego że w tym tygodniu jestem dostępny tylko z rana i to maksymalnie przez 3 godziny dziennie (praca) propozycje z modelami (najlepiej link) proszę wysyłać do admina JJ

A zostawicie może model Solider z CT? Jak dla mnie, najlepszy.

Jeżeli nie został skasowany to się go zostawi

(05-Sie-2019, 03:47)Bob Budowniczy napisał(a): Wszystko jest git ale czegoś mi tu brakuje , a wiem dodajcie jakieś nowe modele do postaci :Duży uśmiech

Pozdrawiam Dj pendrive

Zgadzam się.
Jak by można to jak bym chciał Iron Mana.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości