Ankieta: Czy Mayonaka powinna dostać bana na forum ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
76.67%
23 76.67%
Nie
23.33%
7 23.33%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Warn

Co uważacie o tej całej sytuacji ? Czy to jest sprawiedliwe, że Mayonaka dostała warna 10 % za to, że obraziła mnie a co gorsza moja mame ? Czy to jest normalne, że Administrator jak i Moderator nie potraktowali tego poważnie ? Czy teraz każdy kto obrazi kogoś matke dostanie 10% warna ?

Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...

Nie jest to równe traktowanie patrząc na to, że Bronek dostał bana na rok (Gryzli sam do konca nie wie na ile mu dał) nie pisząc nic takiego co mogło by kogoś obrazić. Napisał prawdę. Myślę, że powinna dostać bana i być równo potraktowana na BRAK KULTURY

Bardzo prosze o głosowanie w ankiecie :) 

Mi jakoś bardzo nie zależy na tym żeby ona została ukarana, chce wam tylko uświadomić w jaki sposób działa administracja tej serwerowni :)

Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...

Śmieszna sytuacja, i nie wiem dlaczego tak jest, ale wiem jedno, jeżeli sprawy dalej będą się tak toczyć, to ta serwerownia zginie. Bany na rok za brak kultury mogli dostać ACE czy tam Bronek, ale wyjeżdżanie na rodziców to już warn bo dziewczyna tak? I to jest według was normalne tak? Chcecie utrzymać regulamin? To może trzeba go zacząć przestrzegać jak się powinno. Dla mnie jest to chore, coraz bardziej.

#devil_deen.

Osobiście nic nie mam do Mayo, ale wyzwiska w stronę Halucyna i atak na jego mamę, to moim zdaniem przekroczenie granicy. Więc albo wszystkim warny za takie zachowania, albo bany. Jak wszyscy będą traktowani tak samo, to nie będzie więcej dyskusji na ten temat.

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

Dodam jeszcze, że to jest niesprawiedliwe, a administracja nie powinna się kierować tym, że kogoś lubi a tym bardziej, jak kogoś nie lubi.

#devil_deen.

(09-Wrz-2019, 13:36)Iza napisał(a): Śmieszna sytuacja, i nie wiem dlaczego tak jest, ale wiem jedno, jeżeli sprawy dalej będą się tak toczyć, to ta serwerownia zginie. Bany na rok za brak kultury mogli dostać ACE czy tam Bronek, ale wyjeżdżanie na rodziców to już warn bo dziewczyna tak? I to jest według was normalne tak? Chcecie utrzymać regulamin? To może trzeba go zacząć przestrzegać jak się powinno. Dla mnie jest to chore, coraz bardziej.

Ja mówiłem nie raz,mnie mozecie wyzywać przez internet itp.Mozemy sie cisnac ,ale wjazd na rodziców,jacy sa to sa,ale rodzice sa święci i nalezy sie szacunek.
Wracajac do tematu to tak jak wyzej jest napisane.
Ace moze i przegial poznej,ale dostal od razu zmiejsca bana na 2tygsy ,dopiero poznej na rok.
Bronek?smieszna sprawa .
Tutaj jest obraza rodzica i warn10% xD

Skoro Mayonaka mogła dostac warna to odbanujcie Ace i Bronka i dajcie im po 50% ostrzeżen i kazdy bedzie zadowolony i temat zamkniety. Rowne traktowanie.

To nie kwestia tego kto kogo lubi lub nie tylko Halucyn sprpwokował całą tę sytuację używając po raz kolejny obraźliwych dla niej słów, po ktprych kilka tygodni temu była podobna gównoburza i polecialy wtedy bany, bo nie liczyliście ani z nikim ani z niczym.

Teraz mi obrońcy powiedzcie, czy skoro domagacie się bana dla Mayonaki to tak samo potraktować Halucyna który zaczął?

[Obrazek: matrix.png]

(09-Wrz-2019, 13:49)matrix.swe napisał(a): To nie kwestia tego kto kogo lubi lub nie tylko Halucyn sprpwokował całą tę sytuację używając po raz kolejny obraźliwych dla niej słów, po ktprych kilka tygodni temu była podobna gównoburza i polecialy wtedy bany, bo nie liczyliście ani z nikim ani z niczym.

Teraz mi obrońcy powiedzcie, czy skoro domagacie się bana dla Mayonaki to tak samo potraktować Halucyna który zaczął?

Tak, skoro równe uprawnienia to równe, tyle, że słowa Mayonaki były bardziej obraźliwe, więc weź to pod uwagę.

#devil_deen.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości