Ankieta: Czy Bronek i Ace powinni dostać unban na forum?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Unban

Czy Bronek i Ace powinni dostać unban na forum?

Oczywiście, że tak. Wszyscy w końcu są równi. 

Zacytuje tutaj jakże zacnego moderatora tej serwerowni 

"Jeśli chodzi o moderację tego forum mam zasadę taką, że każdy (bez wzgledu na to czy to Halucyn, ktoś z adminów czy inna popularna osoba) otrzymuje najpierw z mojej strony ostrzeżenie, jeśli sytuacje się powtarzają lub ktoś przegina to sięgam po ostrzejsze narzędzia.Tak robię w każdym przypadku. "

Więc pytam sie gdzie były te ostrzeżenia, czy tutaj ktoś kierował sie sympatia ? a może jej brakiem ? 

Moderator uważa, że wjechanie na rodziców nie jest przegięciem.

Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...

https://www.gg.pl/dysk/P7k_V2vz_owOPrk_V...252_GG.jpg

Koleś mnie obraża od najgorszych i liczy na ub na forum? Śmieszne

Co do Bronka, dlaczego mam mu skrócić bana, skoro on tylko piszę na forum wtedy, gdy szuka zaczepki, skoro twiedzi, że ta serwerownia jest smieszna, jak również cała administracja, to nie widzę powodu, żeby skrócić mu karę.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(09-Wrz-2019, 14:37)GRYZLI napisał(a): https://www.gg.pl/dysk/P7k_V2vz_owOPrk_V...252_GG.jpg

Co do Bronka, dlaczego mam mu skrócić bana, skoro on tylko piszę na forum wtedy, gdy szuka zaczepki, skoro twiedzi, że ta serwerownia jest smieszna, jak również cała administracja, to nie widzę powod
Skoro pisał Ci na GG to nie powiązuj tego z forum. Te forum jest smieszne bo nie traktujecie ludzi powaznie i po równo. A Bronek sam został zaczepiony, napisał prawdę i wiele osób moze to potwierdzić. Także zastanówcie się nad swoim postępowaniem....

Skoro Roxi poddaje sie pod innych graczy typu "Kala" gra na zmiennym ID gdy dostanie bana,lub wyzywa na kazdym kroku jak zginie,nie dostaje bana.
MAYONKA ,ktora daje sie sprowokowac i wyzywa Halucyna od dzbanow i wtraca do tego jego matke"
Tacy ludzie nie dostają bana?xD

(09-Wrz-2019, 14:37)GRYZLI napisał(a): https://www.gg.pl/dysk/P7k_V2vz_owOPrk_V...252_GG.jpg

Co do Bronka, dlaczego mam mu skrócić bana, skoro on tylko piszę na forum wtedy, gdy szuka zaczepki, skoro twiedzi, że ta serwerownia jest smieszna, jak również cała administracja, to nie widzę powodu, żeby skrócić mu karę.

Hahahahaha ale Ty jesteś zabawny Duży uśmiech
Ciebie nie można obrazić, ale zwykłego gracza np. mnie można wyzywać, moją mame też. Takie jest Twoje rozumowanie, nie dziw sie, że ktoś Cie wyzywa skoro sam sie o to prosisz przez Twoje zachowanie

(09-Wrz-2019, 14:44)Sztanga napisał(a): Skoro Roxi poddaje sie pod innych graczy typu "Kala" gra na zmiennym ID gdy dostanie bana,lub wyzywa na kazdym kroku jak zginie,nie dostaje bana.
MAYONKA ,ktora daje sie sprowokowac i wyzywa Halucyna od dzbanow i wtraca do tego jego matke"
Tacy ludzie nie dostają bana?xD

Cycunie, dupeczka, nudes, soft te sprawy Sztangix

Czyli jak ktoś otrzyma bana i zacznie mnie obrażać, to mam sobie na to pozwolić? Ty widzisz w ogole co piszesz?

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(09-Wrz-2019, 14:47)GRYZLI napisał(a): Czyli jak ktoś otrzyma bana i zacznie mnie obrażać, to mam sobie na to pozwolić? Ty widzisz w ogole co piszesz?

Ty dalej nic nie rozumiesz..... 
Zacznijcie traktować ludzi powaznie i po równo

(09-Wrz-2019, 14:47)GRYZLI napisał(a): Czyli jak ktoś otrzyma bana i zacznie mnie obrażać, to mam sobie na to pozwolić? Ty widzisz w ogole co piszesz?

Kurrrwa czy Ty jesteś normalny ? Ale dlaczego patrzysz tylko na siebie no ja przesadzam gościu...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości