Ankieta: Czy Bronek i Ace powinni dostać unban na forum?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Unban

Ace na forum napisał tylko, że administracja jest śmieszna. Za to chyba aż rok bana nie powinien być. Ssa z GG wysłałeś tak żebyś był święty bo to ty pierwszy go wyzwałeś od zjebanych. Po drugie jakby cię wyzwał w realu to pierwsze co byś zrobił po przyjściu do domu to byś mu bana dał na serwerach i na forum? HAHA

(09-Wrz-2019, 15:15)poiurka napisał(a): Ace na forum napisał tylko, że administracja jest śmieszna. Za to chyba aż rok bana nie powinien być. Ssa z GG wysłałeś tak żebyś był święty bo to ty pierwszy go wyzwałeś od zjebanych. Po drugie jakby cię wyzwał w realu to pierwsze co byś zrobił po przyjściu do domu to byś mu bana dał na serwerach i na forum? HAHA

ACE pisz przynajmniej w swoim imieniu, bo dziwnie to wygląda gdy tak piszesz.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(09-Wrz-2019, 15:21)GRYZLI napisał(a):
(09-Wrz-2019, 15:15)poiurka napisał(a): Ace na forum napisał tylko, że administracja jest śmieszna. Za to chyba aż rok bana nie powinien być. Ssa z GG wysłałeś tak żebyś był święty bo to ty pierwszy go wyzwałeś od zjebanych. Po drugie jakby cię wyzwał w realu to pierwsze co byś zrobił po przyjściu do domu to byś mu bana dał na serwerach i na forum? HAHA

ACE pisz przynajmniej w swoim imieniu, bo dziwnie to wygląda gdy tak piszesz.

A ty przynajmniej się przyznawaj do błędów.

(09-Wrz-2019, 15:06)LeNkA napisał(a):
(09-Wrz-2019, 15:04)GRYZLI napisał(a):
(09-Wrz-2019, 14:53)Margay™ napisał(a): Miał najwidoczniej powód do obrażania. Zastanów ty się jaką szopkę odpierdalasz na tej serwerowni i jakie bany dajesz. Ban na rok za obrażanie, jebnij się w to 40 letnie czoło i pomyśl zanim dasz jakiegoś bana i nie odwracaj później kota ogonem. A czy Ty jesteś jakimś bossem żeby nie było można na Ciebie złego słowa powiedzieć? Też bym się wku*wił jakbym wyrwał bana na rok, zamiast na 2 dni lol

Ace otrzymał bana na dwa tygodnie, a na rok otrzymał po tym, jak zaczął mnie obrażać na forum i gg.
Pokaż nam gdzie Cię obrażał na forum. juz powiedziałam gg nie powiązuj z Forum

Ale dlaczego mam nie powiązywać GG, którego używam tylko do komunikacji z graczami? Spójrz na "kontakt z administratorem". To jest dobre co piszecie, jak Kala pojechała po kilku graczach na mesengerze i gg, to dążyliście do tego, żeby odebrać jej funkcje, po czym ją straciła, ale jak chodzi o waszych przyjaciół to mam nie patrzeć na GG forum? Coś ci wytłumaczę, GG podane na forum, to gg forum, podobna sytuacja byłaby gdyby to napisał na discordzie czy fanpage focebooka, to wszystko należy do forum.

(09-Wrz-2019, 18:17)GRYZLI napisał(a):
(09-Wrz-2019, 15:06)LeNkA napisał(a):
(09-Wrz-2019, 15:04)GRYZLI napisał(a):
(09-Wrz-2019, 14:53)Margay™ napisał(a): Miał najwidoczniej powód do obrażania. Zastanów ty się jaką szopkę odpierdalasz na tej serwerowni i jakie bany dajesz. Ban na rok za obrażanie, jebnij się w to 40 letnie czoło i pomyśl zanim dasz jakiegoś bana i nie odwracaj później kota ogonem. A czy Ty jesteś jakimś bossem żeby nie było można na Ciebie złego słowa powiedzieć? Też bym się wku*wił jakbym wyrwał bana na rok, zamiast na 2 dni lol

Ace otrzymał bana na dwa tygodnie, a na rok otrzymał po tym, jak zaczął mnie obrażać na forum i gg.
Pokaż nam gdzie Cię obrażał na forum. juz powiedziałam gg nie powiązuj z Forum

Ale dlaczego mam nie powiązywać GG, którego używam tylko do komunikacji z graczami? Spójrz na "kontakt z administratorem". To jest dobre co piszecie, jak Kala pojechała po kilku graczach na mesengerze i gg, to dążyliście do tego, żeby odebrać jej funkcje, po czym ją straciła, ale jak chodzi o waszych przyjaciół to mam nie patrzeć na GG forum? Coś ci wytłumaczę, GG podane na forum, to gg forum, podobna sytuacja byłaby gdyby to napisał na discordzie czy fanpage focebooka, to wszystko należy do forum.
To jest zupełnie inna sytuacja. Poza tym to było dawno wiec nie wyciągaj starych smieci. Chodzi nam o to ze Ban na rok to troche za długo za takie cos, nic takiego nie powiedzieli.

A czym się różni ta sytuacja od tamtej? Aaa, już wiem, tam Kala nikogo nie obraziła wprost, tylko pisała z innym użytkownikiem i wypłynęły screeny z tych rozmów, a tutaj ACE pojechał mnie w rozmowie osobiście. Nie wyrzucam starych śmieci, tylko pokazuję ci wasze zachowanie odnośnie do osób, które lubicie, a których nie lubicie. W sumie widzę tu jeszcze jedną różnicę, Kala mi napisała, że bardzo żałuję swojego zachowania, a ACE po otrzymaniu bana na tydzień czy tam dwa tygodnie, zamiast zrozumieć swój błąd, to wolał wejść na forum i zrobić kolejną gówno burze, a jak otrzymał bana na forum, to wszedł na gg mnie pojechać, dla ciebie dalej on nic nie zrobił?

A Bronkowi ban kończy się jutro.

No tak, bo obrażanie "wprost", jak zrobił to ace, a opierdalanie dupy dosłownie każdemu, jak zrobiła to kala, to zupełnie dwie różne sytuacje i tylko w jednej należy się ban ;D. Zwłaszcza ban na rok ;D

kala "straciła" (XD) prawa i "każdy" do tego dążył, ponieważ nikt nie chciał takiej toksycznej osoby w społeczności. Kto normalny chciałby mieć taką osobę w towarzystwie? Co z tego, że potem ci napisała jakieś żałowania, skoro na forum już nigdy się nie pojawiła tylko spierdoliła, bo wstyd jej było się nawet przyznać do tego, co zrobiła? Do ciebie żałowania, a mi pisała, że to wszystko moja wina. To jak, żałujemy czy zwalamy na kogoś winę? xD W sumie nie musisz na to odpowiadać. I tak będziesz jej bronił z jakiegoś tam swojego prywatnego powodu. Nawet na samym końcu stworzyłeś rangę "zasłużona" specjalnie dla niej, żeby była jakoś wyróżniona. A gdzie taka ranga dla np. halucyna, który ciągle przez te wszystkie lata łapie cziterów, a sam się nie odpalił nigdy? A gdzie taka ranga dla linuxa, który odpierdala robotę przy serwerach za darmo przez tyle czasu? Nawet ja takiego czegoś nie mam, najwyżej warna w dupę dostanę, a przecież w pewnym momencie zajmowałem się dosłownie wszystkim.

Gadasz tutaj, że zwracamy uwagę na zachowanie innych osób zależnie czy je lubimy, a sam od zawsze miałeś problem ze mną, co przekłada się na warny z pizdy. Dlaczego tak jest? Nie wiem, a sam nigdy nie napiszesz, bo się boisz, że roześlę każdemu metodą roxi ble tfu.

Nikt nie mówi, że ace nic nie zrobił. W zasadzie oprócz tej wiadomości na gg, to nadal nie wiadomo za co poleciał ban. Bardziej chodzi o to, że takie długie bany to absurd. Chodzi o to, że nikt nigdy nie brał pod uwagę jakichś wiadomości SPOZA forum, nie ważne czy są podane jako kontakt. Akurat teraz pechowo trafił ace, bo napisał to do ciebie, a tutaj masz władzę absolutną. Uraziłeś się jak bobas i dałeś bana na rok. Rozumiem, że teraz można składać skargi na graczy, bo coś złego napisali mi lub komuś innemu prywatnie? :>>

Wiem, że moja wiadomość nic nie zmieni, do niczego się nie przyznasz i w ogóle jest to strata czasu. Ale akurat tak się składa, że i tak nic nie robię, więc taka strata czasu mi pasuję.

Lena napisał(a):Ja Ciebie też kocham <3

Pieknie napisane,ankieta tez demokratyczna większość,ale jak to mowi jeden z naszych wybitnych sportowcow.

TO BY I TAK NIC NIE DALO ~Mariusz Pudzianowski
I tak to nic nie da,Rude.W sumie sam sobie na koncu odpowiedziałeś,ale przyznam ladnie napisane.Fajne to było z zalowaniem,a poznej zwalaniem winy xD.
Jak to mowia kobieta zmienna jest i jak zwykle pierdoli bez sensu i nie mowie tu o Kali ,ale znam taka jedna ,co kończyła gre a tak z 26razy Duży uśmiech

PS:Wyróżnienia nie dostanie linux czy Halucyn,z tego co wyczytalem ostatnio to "Halucyn jest smieszny" ,a Ty Rude powinenes sie cieszyc ,ze przynajmniej poziom ostrzeżeń wzrasta,zawsze to cos

COOO NIE SPODZIEWALIŚCIE SIE MNIE TAK SZYBKO Duży uśmiech

WOLNOŚĆ DLA LISÓW ! Duży uśmiech

#MuremZaAcem

(12-Wrz-2019, 21:21)Bronek napisał(a): COOO NIE SPODZIEWALIŚCIE SIE MNIE TAK SZYBKO Duży uśmiech

WOLNOŚĆ DLA LISÓW ! Duży uśmiech

#MuremZaAcem

:O

Życie jest komedią dla tych, którzy patrzą, a tragedią dla tych, którzy czują.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości