Ban dla rOxi

Witam wszystkich.
Na starcie chce powiedzieć, że dawno mnie na forum nie było. Niestety po przerwie od cs wróciłem i wszedłem na serwer source.
I tak zacząłem znów grać po długiej przerwie. Jednakże jedna osoba przykuła moją uwagę.
Dziewczyna o nicku Roxi. Tłumacze z jakiego powodu chce dla niej bana, otóż nie raz i nie dwa zdarzyło się, że zachowanie jej jest wulgarne.
Rzuca na prawo i lewo tekstami bardzo rożnymi np cytuje (Lubie czekoladkę po sraniu itp)
Kiedy powie się na serwerze prawdę o niej zaczyna wyzywać i nie jest za to karana. Wręcz przeciwnie, siedzi adminka np Karolcia jej psiapsia i daje bany dość długie. Dodam, że szanowny Pan Gryzli też bardzo broni tutaj wyżej wymienionej. 
Uważam , że jeżeli ktoś zachowuje się tak jak ta osoba jest karany, ona ciągle siedzi na tej serwerowni bez konsekwencji, jak to jest ? Może mi ktoś wytłumaczyć? 
Nie dość, że prezentuje brak kultury, nie potrafi się zachowywać , obraża ludzi jest bezkarna na sieci ... Dlaczego ? Ma jakieś super względy ? Dziewczyna się totalnie nie szanuje, ale to nie znaczy że musi nie szanować innych graczy. Jeżeli tacy gracze będą tu grać i będą bezkarni to nie wróże tej sieci długiego bytu. Pisze to stały gracz. Przykro mi, że tak jest, ale co ja mogę. Widze, że na tej sieci to na porządku dziennym , że ludzie którzy piszą i mówią prawdę dostają bany za darmo, a Ci którzy powinni go dostać są bezkarni . Zostawiam to do przemyślenia i nie potrzebuje tu komentarzy osób co stoją za Roxi murem tylko obiektywnych ludzi. 
                                                                                                                                Życzę miłej nocy.

Napisałeś bardzo piękną skargę, a teraz przejdźmy do demka, czy mozesz mi takowe pokazać, gdzie Roksana obraża innych graczy?

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Zapomniales juz jak ją banowaliscie i ganialiscie po serwerach?

Norbi, ale ja proszę tego gracza o demko, żeby potwierdzić jego słowa, czy to takie trudne?

Myślisz, że ja nie mam co robić tylko notowac godzinę i femka? Ja mam wiele innych lepszych rzeczy do roboty. To Twój serwer nie wiesz co się na nim dzieje?

GRYZLI Ja Ciebie prosiłem o odpowiedź, ale to akurat dla Ciebie będzie trudne, bo z reguły trudne tematy tutaj są omijane. Dobrze pamiętasz co robiła roxi, a teraz jest niewinna bo sie pucuje, nawet jak ktos czegos nie zrobil.

#BanDlaRoxi

Wy czegoś nie rozumiecie, żeby nadać na kogoś karę, to potrzebuje dowodów, jak otrzymam demko i potwierdzą się wasze słowa, to nadam bana.

Dałam 1 bana i jest płacz XD ja się z Roksana znam krótko ( nawet z tego sie tłumaczyc nie musze, bo kilka osob z source znam osobiscie a tobie nic do tego) i jak ja jestem na serwerze nic złego nie robi, jeżeli masz mi cos do zarzucenia to chociaż daj dowód. Ja regulaminy przeczytałam od deski do deski i jakoś nie widzę, abym któryś z punktów naruszyła a tym bardziej złamała. Masz zastrzeżenia do mojego adminowania ? Napisz na mnie skargę, daj dowód, a nie będziesz sobie mówił, bo mówić każdy różne rzeczy może ale je jakoś udowodnij to wtedy porozmawiamy na mój temat.

[Obrazek: 112553_bo-zyje-sie-tylko-raz.jpg]

Czy to co ludzie mówią i to masowo to według Ciebie żart? Potrzebujesz dowodów od ludzi a dobrze wiesz, że tak się dzieje. Dlaczego tutaj na tej serwerowni tak jest? Od dziś będę skrupulatnie zapisywać godziny demek i tiki w jakich ona się odzywa. Jako właściciel powinieneś słuchać również ludzi i tego co mają do powodzenia. Ile jeszcze razy ktoś ma potwierdzić moje słowa? A no tak.. Teraz będziemy się zasłaniać demkiem.

Na kazdej serwerowni proszą o demko lub screena przy skardze, żeby zweryfikować czy gracz piszę prawdę.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości