REKLAMA +NAGRODA.

Ogłaszam, że od dziś (08.03.2016) do soboty (19.03.2016) jest szansa na wygranie kodu PSC o wartości 20 zł!
Co należy zrobić:
1. Zmontować film promujący forum i serwery naszego forum.
2. Cały projekt wysłać na e-mail: adidasi321@tlen.pl
3. W mailu napisać nick z serwera oraz kontakt.
4. Czekać z niecierpliwością do terminu podanego powyżej.
5. W sobotę około godziny 15.00 skontaktuję się ze zwyciężcą i przekażę mu kod.
Część informacyjna :)
Dlaczego tak bardzo zależy mi na reklamie?- To proste! Pewien użytkownik zaproponował mini turniej w CS:S, ale brakuje osób wiedzących o tym wydarzeniu.
Co zrobię z reklamą?- Opublikuję ją na yt (jak poznam datę turnieju o ile będzie) oraz link do reklamy wstawię na inne fora z tematyką o csie:) 
Jeżeli macie swoją opinię na temat tego wątku to napiszcie w odpowiedzi.
A tu sa większe szczegóły oraz to co macie zrobić + wzor maila :)

Guess who's
back?!

Zareaguj
Ostrzeż
Bardzo dobry pomysł :)

Zareaguj
Ostrzeż
Pobierzcie dokument.
Nie zawiera wirusów, jest to jedynie .txt z warunkami konkursiku :))

Guess who's
back?!

Zareaguj
Ostrzeż
Ty naiwny jesteś Język Myślisz że ktoś Ci zmontuje film co go sam chciałeś zrobić za 20 PSC? Duży uśmiech

Ciekaw jestem czy ktoś się znajdzie :)

[Obrazek: b_560x95.png]
CIERPLIWOŚĆ JEST CNOTĄ, A CIERPLIWOŚĆ ADMINA JEST OBOWIĄZKIEM.

Zareaguj
Ostrzeż
Sorry bardzo, ale teraz mam szkołe i kilka prywatnych spraw do ogarnięcia, więc miło by było gdyby ktoś coś podesłał...
A co do 20zł: Narazie mam tyle, ponieważ chcę kupić nowego PC, bo ten już powoli wymięka :<
Poza tym proszę o 1,5 minuty filmu promo, a 20 zł moim zdaniem wystarcza za 10 minut pracy.
Zapomniałem dodać, że jeżeli nie chcesz mi pomóc to nie musisz...

Guess who's
back?!

Zareaguj
Ostrzeż
(10-Mar-2016, 18:51:37)PeRM. napisał(a): Sorry bardzo, ale teraz mam szkołe i kilka prywatnych spraw do ogarnięcia, więc miło by było gdyby ktoś coś podesłał...
A co do 20zł: Narazie mam tyle, ponieważ chcę kupić nowego PC, bo ten już powoli wymięka :<
Poza tym proszę o 1,5 minuty filmu promo, a 20 zł moim zdaniem wystarcza za 10 minut pracy.
Zapomniałem dodać, że jeżeli nie chcesz mi pomóc to nie musisz...

Nie mam pojęcia jak to liczysz, ale za montaż filmu u osoby prywatnej >50zł. Teraz policz nagranie demek lub/i obejrzenie i wybranie najlepszych momentów.

Zareaguj
JA sadze ze jesli jest cos takiego to nie powinny byc filmy wysylane do osob prywatnych forum ! tylko do ich Administratorow tzn do seby lub mnie :) lub jesli kogos do tego celu wyznaczymy :) a my mozemy wybrac najlepsze dziela i wystawic je tutaj .) lub niech kazdy wrzuca swoje filmiki i beda do oceny :) a jak nagroda to nagroda :) jesli ktos naprawde odwali najlepszy filmik to sam mu moge wyslac te 20zl Duży uśmiech lub 50 :) licza sie starania i zaanagozowanie co do nasze sieci :) a jesli PERM tak chcesz juz ty byc tym co to zorganizowal to :) to mozemy ci zalozyc emaila u nas na @sourcecs.pl :) jesli chodzi o reklame :)

Wiem, że te 20 to troche za malo ale chlopak się stara. Nie jest administratorem ani w klanie a mimo to zalezy mu na rozwinięciu serwera i forum. Uczestniczy w życiu forum duzo częściej niż nie jeden administrator/klanowicz. Perm jezeli znajde czas mozesz liczyc na moja pomoc :)

Zareaguj
Ostrzeż
@Marcus- Kto powiedział, że sami muszą nagrywać demka? Jest dział z prośbami o demko i tam jak się pobierze pozostaje jedynie wybrać z 5 akcji zmontować z częścią zawierającą reklame forum i tyle :) A tobie Weed dziękuję za wsparcie :)

Guess who's
back?!

Zareaguj
Ostrzeż
Zbliżamy się ku końcu!
Masz propozycję promo? Wyślij na maila podanego na samej górze tematu!
:) Język

Guess who's
back?!

Zareaguj
Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości