REKLAMA +NAGRODA.

Ogłaszam, że od dziś (08.03.2016) do soboty (19.03.2016) jest szansa na wygranie kodu PSC o wartości 20 zł!
Co należy zrobić:
1. Zmontować film promujący forum i serwery naszego forum.
2. Cały projekt wysłać na e-mail: adidasi321@tlen.pl
3. W mailu napisać nick z serwera oraz kontakt.
4. Czekać z niecierpliwością do terminu podanego powyżej.
5. W sobotę około godziny 15.00 skontaktuję się ze zwyciężcą i przekażę mu kod.
Część informacyjna :)
Dlaczego tak bardzo zależy mi na reklamie?- To proste! Pewien użytkownik zaproponował mini turniej w CS:S, ale brakuje osób wiedzących o tym wydarzeniu.
Co zrobię z reklamą?- Opublikuję ją na yt (jak poznam datę turnieju o ile będzie) oraz link do reklamy wstawię na inne fora z tematyką o csie:) 
Jeżeli macie swoją opinię na temat tego wątku to napiszcie w odpowiedzi.
A tu sa większe szczegóły oraz to co macie zrobić + wzor maila :)

Guess who's
back?!



 
Zareaguj
Ostrzeż
Bardzo dobry pomysł :)
 
Zareaguj
Ostrzeż
Pobierzcie dokument.
Nie zawiera wirusów, jest to jedynie .txt z warunkami konkursiku :))

Guess who's
back?!



 
Zareaguj
Ostrzeż
Ty naiwny jesteś :o Myślisz że ktoś Ci zmontuje film co go sam chciałeś zrobić za 20 PSC? Duży uśmiech

Ciekaw jestem czy ktoś się znajdzie :)

[Obrazek: b_560x95.png]
CIERPLIWOŚĆ JEST CNOTĄ, A CIERPLIWOŚĆ ADMINA JEST OBOWIĄZKIEM.
 
Zareaguj
Ostrzeż
Sorry bardzo, ale teraz mam szkołe i kilka prywatnych spraw do ogarnięcia, więc miło by było gdyby ktoś coś podesłał...
A co do 20zł: Narazie mam tyle, ponieważ chcę kupić nowego PC, bo ten już powoli wymięka :<
Poza tym proszę o 1,5 minuty filmu promo, a 20 zł moim zdaniem wystarcza za 10 minut pracy.
Zapomniałem dodać, że jeżeli nie chcesz mi pomóc to nie musisz...

Guess who's
back?!



 
Zareaguj
Ostrzeż
(10-Mar-2016, 19:51:37)PeRM. napisał(a): Sorry bardzo, ale teraz mam szkołe i kilka prywatnych spraw do ogarnięcia, więc miło by było gdyby ktoś coś podesłał...
A co do 20zł: Narazie mam tyle, ponieważ chcę kupić nowego PC, bo ten już powoli wymięka :<
Poza tym proszę o 1,5 minuty filmu promo, a 20 zł moim zdaniem wystarcza za 10 minut pracy.
Zapomniałem dodać, że jeżeli nie chcesz mi pomóc to nie musisz...

Nie mam pojęcia jak to liczysz, ale za montaż filmu u osoby prywatnej >50zł. Teraz policz nagranie demek lub/i obejrzenie i wybranie najlepszych momentów.
 
Zareaguj
JA sadze ze jesli jest cos takiego to nie powinny byc filmy wysylane do osob prywatnych forum ! tylko do ich Administratorow tzn do seby lub mnie :) lub jesli kogos do tego celu wyznaczymy :) a my mozemy wybrac najlepsze dziela i wystawic je tutaj .) lub niech kazdy wrzuca swoje filmiki i beda do oceny :) a jak nagroda to nagroda :) jesli ktos naprawde odwali najlepszy filmik to sam mu moge wyslac te 20zl Duży uśmiech lub 50 :) licza sie starania i zaanagozowanie co do nasze sieci :) a jesli PERM tak chcesz juz ty byc tym co to zorganizowal to :) to mozemy ci zalozyc emaila u nas na @sourcecs.pl :) jesli chodzi o reklame :)
 
Wiem, że te 20 to troche za malo ale chlopak się stara. Nie jest administratorem ani w klanie a mimo to zalezy mu na rozwinięciu serwera i forum. Uczestniczy w życiu forum duzo częściej niż nie jeden administrator/klanowicz. Perm jezeli znajde czas mozesz liczyc na moja pomoc :)
 
Zareaguj
Ostrzeż
@Marcus- Kto powiedział, że sami muszą nagrywać demka? Jest dział z prośbami o demko i tam jak się pobierze pozostaje jedynie wybrać z 5 akcji zmontować z częścią zawierającą reklame forum i tyle :) A tobie Weed dziękuję za wsparcie :)

Guess who's
back?!



 
Zareaguj
Ostrzeż
Zbliżamy się ku końcu!
Masz propozycję promo? Wyślij na maila podanego na samej górze tematu!
:) :o

Guess who's
back?!



 
Zareaguj
Ostrzeż




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości