Pierwszy Turniej Par serwerowni SourceCS

Witam! 
Otóż od kilku miesięcy myślałem nad pewnym projektem, brakowało mi czegoś takiego od dawien dawna w CSS - mianowicie, nie samych sparingów klanowych, grania na serwerze, tylko czystej lekkiej rywalizacji w innej formie Duży uśmiech


Jak wiadomo, w grupie, czy parze raźniej, czyż nie ? Moją propozycją jest więc turniej powstający w oparciu o klasyczne drużynowe rozgrywki drabinkowe 
1/16 --> 1/8 --> 1/4 --> 1/2 --> finał + walka o trzecią lokatę.
---> Przykładowa drabinka <---

Drużyny losowane będą live przez program losujący przed startem turnieju, więc nie ma mowy o ustawianych meczach, czy niesprawiedliwościach. 

Jak ma przebiegać turniej, oraz pojedynki w nim zawarte ?
Otóż tak:
*W pierwszej kolejności, po zgłoszeniu się wystarczającej ilości par (liczę na przynajmniej 16 drużyn, chociaż w 32 byłoby dużo więcej zabawy!), zostaną one rozlosowane w pojedynki.
*Kolejno zwycięzcy będą mierzyć się z zwycięzcami par obok. Tak aż do końca.

Na mecz przypadać będą dwie mapy, oraz jedna dodatkowa, gdyby przytrafił się remis w dwóch poprzednich wynikiem 1:1. Mapy możemy losować, lub dogadywać się z parą przeciwników na dwie mapy. Będą to mapy podstawowe (pełny spis map poniżej) gdzie będziemy grać TYLKO jeden Bombsite.
Wyniki map będą odzwierciedlane w identyczny sposób, jak na mixach - do 16 wygranych rund na mapie. 
Każdy mecz będzie nagrywany demkiem, bądź oglądany live przez jednego z administratorów do tego wybranych, do którego również trzeba napisać i się umówić. W razie zgłoszeń czy widocznych oszustw - dyskwalifikacja.

Organizacja:

Chciałbym, całość turnieju zamknąć w przeciągu jednego miesiąca, oczywiście, jeśli damy rade szybciej, to damy. Zdaje sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma swoje obowiązki, pracę czy szkołę. Godziny i dni gier będziemy uzgadniać, bardziej ogólnikowo, (np mecze 1/16 do zakończenia w 2tyg 1/8 w tydzień etc.), gdy dwie pary obok siebie skończą i ugadają się szybciej - oczywiście szybciej rozegrają swój kolejny mecz. Jeśli z kimś nie będzie kontaktu, oraz wyznaczony maksymalny termin minie - para, z którą kontaktowo i organizacyjnie nie było problemów - zostanie przepisana do drabinki dalej, nie będziemy czekać na kogoś wieczności. W sytuacji, gdy obie pary nie dadzą znaku życia, rozlosuje kogoś z odpadniętych par, do zastąpienia cichociemnych.
Nagrody:
Główną nagrodą będą VIP'y sponsorowane przez Heniu dla trzech pierwszych miejsc drużynowych. Będzie to łącznie 6 VIP'ów (po dwa na drużynę) na serwery, które sami wybierzecie przy odbieraniu nagród. 

Pary mogą być mieszane, admin z adminem, dziewczyna z dziewczyną, gracz z adminem, nie ma co do tego jakiegoś ograniczenia. Nie musicie być najlepsi, chodzi o samą istotę sportowego ducha, oraz lekkiej zabawy. Osoby, którym przysługuję VIP z racji przywilei (kobiety+admi56=nistratorzy) mogą odstąpić swoje ewentualne nagrody dla kogoś zapisanego ówcześniej do turnieju - który nie dotarł na tyle wysoko, by samemu go sobie wywalczyć.

Serwer na turniej jest postawiony, plugin mix'owy jest wgrany. O serwer więc martwić się nie trzeba.

Pamiętajcie, to ma być zabawa, forma odskoczni od standardowej gry na serwerach, wypad z partnerem na krótką formę innej rozrywki drużynowej od tej, którą już tak doskonale znamy. Po obgadaniu tego, z kilkoma osobami/adminami, zdecydowałem się zarzucić ten pomysł tutaj, na forum. 

Jeśli chcecie pomóc w uzbieraniu par, roześlijcie to po discord'ach naszych serwerów, lub przeklejajcie link do znajomych, czy na serwerze gdy będzie więcej ludzi/ rozmawiajcie o tym na serwerze, może ktoś dodatkowy się zdecyduje ? Kto wie, warto spróbować :)


Jeśli chciałbyś wziąć udział, oraz masz kogoś do towarzystwa, zgłoś się niżej pod postem, na pv na forum do mnie, lub Henia, lub na dsc. Listę par zamieszczę niżej, oraz będę ją aktualizował, jeśli więc zobaczysz, że zgłosiłeś się, a nie ma Cię na liście, napisz, nikt nie jest w końcu maszyną Oczko


Mapy:
de_nuke
de_dust
de_dust2
de_train
de_mirage
de_cache
de_inferno
de_kabul
de_piranesi
de_tuscan
de_season


Nie przyjmuję osób z łatką odpaleńców na naszej serwerowni, zabrania się także skakania na BH czy bugowania podłożonej już paki granatami. O cheatach nie muszę już wspominać.
Nie dublujemy się - jeden zawodnik, jedna para, nie bawimy się w jedną osobę w kilku parach na raz. :)


Liczę na wasz odzew, zróbmy coś z tego pomysłu!

Planowany termin rozpoczęcia: 09.05.2021


Lista startowa:
1. ȿǿą™ ๖ۣۜBielski✿   &   ȿǿą™ magiczny kondziu
2. ™WɑrriσrS™ Patryk   &   ȿǿą™ Makłowicz
3. βω™Puma   &   βω™Łobuz
4. ❤ƝȾ™ Troy   &  ❤ƝȾ™ ŻeluuuHS
5. ȿǿą™ H453R  &  ȿǿą™ Tomusiek
6. ™WɑrriσrS™ Bartmix  &  ™WɑrriσrS™ ๖ۣۜⓃєkros
7. Edek  &  Roxi
8. ȿǿą™ S A T A N  &  ✯g∂ω✯ Ałazza
9. ❤ƝȾ™ Tedibexares  &  ❤ƝȾ™ Owczar
10. тнσтк™ witek123b  &  тнσтк™ zazdrosna
11. ™s.ɴ.ᴋ™๖ۣSнaη™  &  ™s.ɴ.ᴋ™psyhotrikzzz'
12. gabsss  &  Norbi
13. ✯g∂ω✯ KlatusiaSerce  &  Popalone Styki
14. Landrynkaaa Dżordż ak 47 
15. тнσтк [Obrazek: 0483f2b648dcc986d01385062052ae1c.svg] [Obrazek: 0483f2b648dcc986d01385062052ae1c.svg] GREIS[Obrazek: 0483f2b648dcc986d01385062052ae1c.svg] [Obrazek: 0483f2b648dcc986d01385062052ae1c.svg]  &  тнσтк™Agr3sor
16. яωρ » Jaszczooomp.?!  &  яωρ » Marta grzechu warta
 
5
3
3
1
1
1
1
Zareaguj
Odpowiedz Ostrzeż
Zayebysty pomysł ide szukać pary Duży uśmiech

Mój discord - scrx4m
 
Oczywiście że ja będe, nie musisz mi tego tłumaczyć Oczko
 
chętnie wezmę udział ,wieczorem edit z kim będę w parze bo muszę się zastanowić:)
 
Zajebista inicjatywa
 
Edit, podbijam post w górę. Dodana pierwsza para.
 
Może nawet i ja bym zgrał.  język_2

Rose Label Familly! 


 
1
1
Zareaguj
Odpowiedz Ostrzeż
To ja się zgłaszam z Wild♥
 
1
1
Zareaguj
Odpowiedz Ostrzeż
okej zgłaszam nas:)
βω™Puma & βω™Łobuz
 
Mega pomysł jestem za nie widziałem jeszcze tutaj czegoś takiego powodzonka wszystkim ❤️

[Obrazek: 042c3cb5ebf4a0030f7dc2a8e068ff98.gif]
 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości