Masz konto? Rejestracja


Czas pomiędzy postami + zawartość = Propozycja

Tomasznikof

#1

Na forum trzeba odczekać kilkanaście sekund a nawet minute żeby napisać kolejny post w kolejnym temacie co jest problemem delikatnym
- propozycja moja jest taka aby była taka możliwość tylko dla ludzi z grupą Użytkownik.
Kolejna sprawa jest taka aby usunąć limit zawartości w poście ponieważ w temacie w offtopicu z liczeniem do 1000 wyskoczyła mi wiadomość podana poniżej.
https://imgur.com/ymEOIPP - prawy górny róg.

I propozycja jest taka na ten dział (Błędy na forum) aby zrobić jeden temat,napisać wzór by każdy się stosował do niego żeby nie było spamu i żeby życie moderatora było wygodniejsze.
-Gdy chce zgłosić moderatorowi post to nie można wybrać żadnego powodu bo nie ma i nie ma możliwości podania swojego.
-W moim podaniu na Moderatora nie wypowiedział się nikt ważniejszy niż admin serwera i temat został zamknięty - tak być nie powinno a na komentarze chciałem odpowiedzieć ponieważ poznanie się nie ma sensu na takie stanowisko, to Właściciel musi widzieć że ktoś chce pomóc jeżeli tej pomocy oczekuje.
-https://imgur.com/L4kefYt - dodać odnośnik który po kliknięciu przenosi cię w najnowsze posty, ułatwi to sprawę każdemu.
-Do stanowiska Moderator,Admin Serwera zrobić wzór a we wzorze jeżeli istnieje dodać WYMAGANIA. Do tego zrobić w panelu admina Generator treści właśnie do takich podań żeby każdy z nas nie musiał kopiować wzoru.
-Czat - dodać możliwość wybrania emotikonek których nie ma dostępnych bo nie ma menu z wyborem, usunąć z belki archiwum shoutbox'a i zrobić go gdzieś po prawej stronie z ikonką archiwum jak i emotek.
-W panelu bocznym zrobić dla donejtorów,vipów jakieś statystyki np. - https://imgur.com/C4ABg5Y
-W legendzie forum na dole po kliknięciu w jakąkolwiek grupę zrobić odnośnik do ludzi którzy się w niej się znajdują.
-Do działów z serwerami zrobić logo serwera coś na takiej zasadzie - https://i.imgur.com/anqHQtJ.png
-Mam możliwość podesłania czegoś takiego jak to  - http://cskomandosi.net/activity/ wystarczy że admin wpisze w swój profil nick z gry i ustawienia grupy będą przypisane pod plugin i opiekun serwera w jednym kliknięciu widzi aktywność adminów.
-Zrobić kod reklamowy sieci + zrobić dział "Zareklamuj Nas"
Odpowiedz

Tomasznikof

#2

Zero zainteresowania = wylogowaniem się.
Może wróce jak właściciel odpisze na GG.
Odpowiedz

Ristore

#3

Mi się podoba i od dawna jestem za zmianami na forum. Kiedyś również poziom ostrzeżeń był pokazywany publicznie i było wiadomo kto ile ma.

Podbijam i mam nadzieje, że ktoś kto to potrafi, zajmie się tym.
"Słuchaj, Stasiu! Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś zagrozi twej ojczyźnie, życiu twej matki, siostry lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani pytaj, i nie czyń sobie z tego żadnych wyrzutów."
Odpowiedz

shpreyovskyy.

#4

Jestem przeciw nawet za. Sam dałem 3 propozycje (na tym nie koniec bo mam kilka asów w rękawie)
[Obrazek: 4PYxAZ.jpg]
GG: 44319546
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości