Statystyki Ogólne Ranking Serwera COD MOD 701 LVL Statystyki Ogólne

[PL][COD MOD][UNIKAT][VIP] - SourceCs.pl 91.224.117.66:27060 Zajrzyj do innych statystyk
   

MiejsceNickPunktyKDRHeadshotsCelnośćProfil
1♥Trunks♥Uchiha♥20192.444690.19
2Najlepszy Budzik Syreny nad ran18901.197800.13
3ȿǿą™ нєηιυ17081.448230.15
4™WɑrriσrS™ malaZolza15951.284960.14
5DFD14671.831910.19
614172.023880.17
7Wieśka w tico13441.474220.14
8CzoRny10700.782960.59
9™WɑrriσrS™ нαиуѕ10141.301650.85
10MOCARNE 1.99702.252820.16
11Arystokrata™9553.441780.16
12AudiRs68691.44510.08
13Mikołaj8440.863740.10
14ȿǿą™ magiczny kondziu7971.771270.16
15ADAM STRAZAK7840.761360.26
16DRAGONNN7611.011280.15
17Maikelele7541.091940.11
18ȿǿą™ PaPiTo StRiKeR7491.341380.19
19MARAS7350.691510.18
20wredny wielebny Łódzkie7170.74670.14
21Piotero127030.67550.15
22Nokturn!7022.411810.14
23Grumpy♀Cat6861.441600.18
24Tomasz6780.921370.13
25ȿǿą™ Arystokracik6071.09810.15
26HARD-TRY6021.571350.20
27W.!5971.711700.19
28bobini świr5810.88970.09
29pendrive'5671.60780.27
30czarna sukienka5662.08980.20
31813L5K15481.831300.22
32ȿǿą™ ❤5401.361300.16
33™WɑrriσrS™ D A R O5151.291130.11
34Pan Kupek5121.60940.25
35тoхιc™♥๖M@TrIx♥4840.541340.06
36Wredna Nika4841.271080.17
37Tomasz Warszawa4450.431010.12
38Fajny | CSSetti.pl4380.88850.14
39OSIOLEK4110.781060.13
40Wersus4041.84900.10
41Jezus3940.541050.10
42ali baba3890.69630.11
43NaTuSkA#573651.61620.20
44_Nieznany_3601.00580.33
45Chester3561.37870.21
46+_-ㄖ尺乃|ㄒ|乂-_+3560.46960.11
47❤❤GREIS❤❤3491.56440.21
48AK_Morderca3400.51720.11
49Привет, это я!3381.86530.16
50Harnas(-:*3360.85230.10
51βω™ŁøвųZ3342.15670.24
52jenzii3120.57380.20
53ohjdafjdsf2961.38510.17
54Ziomus2720.97900.14
55Anonymous™|PAWTRON|2300.85310.11
56songoku2281.49440.20
57ȿǿą™Karsonek<32230.88330.11
58fzilp52070.65170.09
59KroliK2062.02530.17
60Rahabiel2051.39320.13
61Bexa1832.28290.22
62NATKA #dlaczego ja1820.52230.16
63Perin1801.5310.13
64Joint Travolta1691.11310.14
65kolti1633.10310.21
66Dragon1530.36250.04
67liliput1510.57180.09
68terminator1490.58260.08
69ȿǿą™ Milutka1450.80250.13
70wariatka1440.65290.13
71Kret1440.84170.18
72typ1391.61190.27
73Luzakkk351310.33450.09
74California #Po długiej przerwi1301.14150.08
75Bity_Kablem1291.5510.10
76[ThC]blancik1250.90250.22
77Siewca1171.29290.18
78Shiori Sakura No Hana1160.86250.13
79Anonymous™|BORuto1151.00190.20
80NeRwSoN < 31040.91240.16
81Porn hub1002.15350.15
82Adamox1000.40220.09
83Hohoł 2.0970.9080.29
84♠Tяунαя∂| JoKeR♠950.74210.14
85Bernas ;D930.39180.07
86WH;)911.29250.15
87Pijany Jak @871.23180.18
88E2 | guzik ♥821.1990.12
89MARIO810.8650.07
90βω™|NojDeK|752.00110.18
91AnielskaDiablica731.68140.17
92KokoRuto<3731.18190.13
93ole ole730.5490.08
94Mała Złośnica Karolcia'721.12190.14
95ȿǿą™ RolniQ711.07110.18
96Ted700.0000.00
97aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa701.08110.17
98Zyl Piśąt690.76250.19
99unamed680.8440.14
100Szymon13321670.37230.06
101kurodontozaur670.2560.15
102JanuszTracz651.05170.16
103Duży Misiu610.5220.13
104™WɑrriσrS™ Pietruh601.52200.19
105Toshiba | CSSetti.pl580.51190.05
106Sopel581.1460.25
107onahh571.3380.16
108тoхιc™|Malaria 560.7320.20
109YukiBlue551.09210.10
110tomeksra550.32110.05
111Ma_Pan_Kwitek_540.82150.10
112Stokrotka#Dlaczego Ja530.55170.15
113turbo kozak520.580.08
114Janek501.11100.17
115Szefito450.6820.20
116★Kali★Mmc★™441.6280.10
117No hej...433.6650.12
118Axyt410.4320.09
119Przejdźmy na TY ;)402.0060.26
120bec[On]400.9330.09
121Эльдар Хан400.3370.10
122Lenka390.52160.18
123Bzyqmyq370.4580.11
124FETASZI370.38240.12
125ωσ яя ι σ я340.7070.15
126Lewyy340.50100.16
127BEDOR330.4070.07
128Fryzier320.2820.17
129♬ madagaskar™|julian320.2300.18
130SPIRIT™Cross1997310.5150.11
131janosik312.5782.09
132Typ który teraz gra na lekcji 301.530.09
133sacrus | CSSetti.pl280.2640.09
134naczos!!!!280.7370.15
135Nie mój problem261.87100.55
136Sabat261.2530.03
137USER | CSSetti.pl250.3120.08
138Kubson846250.5340.10
139Ela240.2640.05
140231.0050.17
141ABONENT230.750.07
142mike220.48110.09
143stacchu gamer210.530.06
144JOK3R210.72160.13
145GorillaGlue200.4110.27
146SkradaczPL200.2110.04
147Wiecie kto200.8790.12
148Acer | CSSetti.pl190.1100.13
149SMILEY1337190.630.09
150AS | CSSetti.pl181.0060.08
151Siwy | CSSetti.pl180.3420.23
152JUZIU170.2510.14
153Joker170.2520.04
154benx123170.3560.03
155szczurek170.41100.08
156draco170.2020.13
157Laczek150.5540.16
158ωσ яя ι σ я153.0020.20
159Spocony (VG)poco140.6600.05
160[BOT]™ ferdek Powrót140.410.05
161Koperkowa140.3570.06
162Platynowy Paryz140.3100.15
163moody u .:Pif-Paf:.141.2520.25
164777y130.7510.16
165™WɑrriσrS™ Pro100WRyj130.6630.14
166COOLL | CSSetti.pl130.0000.00
167™WɑrriσrS™ A moze wiadro 130.5230.16
168MadMan120.6370.18
169Dell | CSSetti.pl120.5430.13
170Bambik121.410.17
171Egen120.5230.2
172ȿǿą™ Mała Mi121.0040.11
173Radziu120.8310.13
174pietjuszia111.520.04
175Janek | CSSetti.pl110.2510.02
176Masiuk111.0000.1
177wNORI110.2830.19
178AntyAndrzej110.1880.15
179*nie mam pomysłu*100.9140.04
180barts | CSSetti.pl100.520.07
181SokoleOko100.7120.11
182.tetuS.Kpt tS|S l90.2830.10
183BrodnixxPL90.4870.08
184Slawek kaskader Simsona90.8530.08
185smurf90.510.07
186aleks | CSSetti.pl91.0010.05
187essa90.6600.05
188Ballongrain | CSSetti.pl90.610.07
189mati91.7510.13
190MAT91.0000.36
191TvIsT3R80.2510.10
192Martinez | CSSetti.pl81.0010.16
193JP | CSSetti.pl82.0010.06
194kokx70.0000.00
195szybki dzik70.6330.09
196Lenovo | CSSetti.pl70.4400.05
197Patryk | CSSetti.pl70.420.16
198Shadowpawcio70.2200.08
199DARODARO70.2150.06
200ȿǿą™ ♥ᴘᴜᴄʜᴀ♥60.0000.19
201Asus | CSSetti.pl60.0000.00
202NaTI63.0010.07
203Majster60.320.07
204Micha | CSSetti.pl60.1610.10
205pokutnik kierwa60.5700.43
206Lol60.8540.11
207$ WUJA $ Dawju ^^60.3300.13
208KOSA3322150.0000.00
209:)52.0030.05
210.: Marvd3kk :. [ Fr3nchGvng ]^53.0010.12
211Gala41.0020.21
212Maciek | CSSetti.pl42.0010.14
213BMW 520d M Sport40.6610.30
214kaziutek40.4130.08
215User | CSSetti.pl40.3300.04
216EltroX40.1320.12
217Koxxx40.4220.12
218Twój stary ZRT40.6620.09
219JD=JEST DOBRZE40.3300.11
220szept40.500.17
221KAMIL | CSSetti.pl40.2210.00
222Murzyn65430.0000.06
223Killler30.0000.11
224xd30.0000.01
225rober | CSSetti.pl31.0010.08
226Dark31.0000.02
227nubek30.5310.35
228PC | CSSetti.pl30.2500.00
229Gladiatrix30.510.96
230Tajpan30.6150.08
231Mikoaj | CSSetti.pl30.0000.00
232koksu30.0700.04
233Krystian | CSSetti.pl30.0000.00
234\(Blunty^. .^)30.500.01
235CuKsE30.1600.19
236recoN[t].30.6620.06
237user | CSSetti.pl20.3300.03
238TurboPomidor21.0010.43
239natalaxd20.0000.00
240ninad | CSSetti.pl20.0000.00
241IGOR20.2510.08
242dzvvvlvvvqqq20.0000.00
243tusia | CSSetti.pl20.520.15
244ELO MORDO | CSSetti.pl20.32140.07
245unnamed21.0010.20
246DaLkEssssssss20.2630.06
247JordanoEZ20.510.10
248Artur | CSSetti.pl22.0000.06
249jolal | CSSetti.pl20.0000.00
250maksk | CSSetti.pl10.1600.03
251PanNutella10.2500.02
252AD | CSSetti.pl10.0000.00
253Marek | CSSetti.pl10.0000.02
254maks10.1600.71
255jebac disa10.0800.02
256malutki10.0000.00
257 pulek10.0000.02
258thomas71010.500.17
259Anonymous™| Podejrzany10.0000.00
260admin | CSSetti.pl10.0000.00
261ABA | CSSetti.pl10.1600.03
262kopios10.0000.00
263Chmiela | CSSetti.pl10.0000.00
264admin | CSSetti.pl10.0000.00
265zgbkxx10.0500.03
266HARDPC | CSSetti.pl10.0000.00
267UNNAMED_YES10.0000.00
268Elemental#TURBO10.0000.00
269PLacekJD10.2800.16
270cwiara11.0000.08
27148781 | CSSetti.pl10.0000.00
272tortoise10.0000.06
273SZLST10.510.00
274Kamynko10.1100.04
275Ksawery | CSSetti.pl10.0000.00
276 se|laltCatle-aeb10.3300.15
277user | CSSetti.pl10.0000.00
278Dzimi10.2220.09
279Wiktor00.0000.05
280kiemon s00.0000.00
281Stanisaw | CSSetti.pl00.0000.13
282Kamil | CSSetti.pl00.0000.00
283unnamed00.0000.00
284SiDi00.0000.00
28548604 | CSSetti.pl00.0700.02
286Admin | CSSetti.pl00.0000.02
287ReMaGaMe00.0000.00
288SpoconyMacius00.0000.00
289Nephilim00.0000.00
290LOLEK00.0000.00
291tomala | CSSetti.pl00.0000.00
292SIUTA | CSSetti.pl00.0000.00
293Krystian00.0000.00
294oliwiermular | CSSetti.pl00.0000.00
295Andrew A | CSSetti.pl00.0000.00
296lenovo | CSSetti.pl00.0000.00
297MC | CSSetti.pl00.0000.00
298[UA]werti usa00.0000.00
299mowianie | CSSetti.pl00.0000.00
300kotuś00.0000.04
301piotrek00.1600.08
302Boguś.pl00.0000.00
303Administrator | CSSetti.pl00.0000.00
304bambi00.0000.00
305Polski Gracz00.0000.00
306zaczrowany kot00.0000.00
307naczos!!!!00.0000.00
308Hp | CSSetti.pl00.0000.00
309stachu00.0000.00
310ekonomista | CSSetti.pl00.0000.00
311jojo00.510.23
312unnamed00.0000.00
313Piotr | CSSetti.pl00.0000.00
31448500 | CSSetti.pl00.0000.00
315antek_swtjk5q | CSSetti.pl00.520.13
316hp255 | CSSetti.pl00.0000.00
317HELLBANIANZ^00.0000.00
318SSAK MAJ BOLS00.0000.00
319DOM | CSSetti.pl00.0000.00
320nuzurayka00.0000.00
321Wojtek vel Gruban | CSSetti.pl00.0000.00
322PeRo DiAMenT 400.0000.00
323słyszałTrzaski00.6610.08
324Kapciu7100.0000.00
325adule | CSSetti.pl00.0000.00
326GłUpI RoMeK00.0000.00
327hokus pokus00.0000.00
328Magiczny Jakub00.0000.33
329Mariusz | CSSetti.pl00.0000.00
330Ucze | CSSetti.pl00.0000.6
331Kosa00.2510.29
332OSTRY01.0000.10
333DG00.0000.00
334Ucze | CSSetti.pl00.0000.00
335user | CSSetti.pl00.0000.00
336ELO00.0000.00
337DaBoss00.0000.11
338 ❤™!MySZKa ❤ ShARk❤00.0000.00
339ba.tpttoeKT tteStt S te.i00.0000.00
340ChujoGłowyKutasianMagnezuuuuuu00.640.04
341User | CSSetti.pl00.0000.00
342Adrian | CSSetti.pl00.0000.00
343hay:>00.0000.00
344SUZUKI GSX-R100000.0000.00
345kamilo00.2510.17
346dzieci | CSSetti.pl00.0000.00
347CZaaakUxoxo00.0000.00
348kubak | CSSetti.pl00.0000.00
349lecimy00.0000.38
350LENOVO | CSSetti.pl00.0000.00
351Makiełki00.3300.12
352RODZINKA | CSSetti.pl00.0000.00
353Spodnie1700.0000.02
354Not_So_Easy00.0000.32
355artur | CSSetti.pl00.0000.00
356™s.ɴ.ᴋ™ Лучший00.0000.28
357Asus | CSSetti.pl00.0000.00
358lucyfer00.0000.00
359Cmoknij mnie w du**e00.0000.00
360unnamed00.0000.11
361Uzytkownik | CSSetti.pl00.0000.00
362Fifek0080 PL00.0000.00
363LEcymy00.420.15
364unnamed00.0000.00
365ORZEŁ BIAŁY00.0000.12
366HP | CSSetti.pl00.0000.00
367mateusz1200.0000.03
368Ryzen | CSSetti.pl00.0000.00
369Wojtss_00.0000.05
370Kuba | CSSetti.pl00.0000.00
371Igoigreq00.0800.07
372Janek_8300.0000.00
373kital | CSSetti.pl00.0000.00
374polak__zayebiscie00.0000.00
375siark | CSSetti.pl00.0000.00
376coto z wadowic00.0000.00
377User | CSSetti.pl00.0000.00
378elwis00.0000.00
379User | CSSetti.pl00.0000.00
380xxlpr | CSSetti.pl00.510.2
381Biały ess00.0000.00
382Admin | CSSetti.pl00.0000.00
383Ukasz;-)00.0000.00
384Dyps00.0000.00
385Solid-Snake[MGS]00.0000.1
386『OVERPOWER™|notfionny:)00.0000.00
38748576 | CSSetti.pl00.0000.00
388MorTheMen*****00.0000.00
389Magda | CSSetti.pl00.0000.00
390Kacpe | CSSetti.pl00.0000.00
391mokranapalona00.0000.00
392Mała panda00.0000.08
393KULFON .00.0000.00
394antek z gsa00.0000.00
395marcin awp00.0000.00
396KRESKA00.0000.00
397marcin awp00.0000.00
398KrólHaszu00.200.14
399Home | CSSetti.pl00.0000.00
400User | CSSetti.pl00.0000.08
401Buźka00.0000.03
402fifilo00.0000.00
403Komputer | CSSetti.pl00.0000.00
404Hed P.E.00.0000.00
405AlekEzz YT00.0000.00
406MoRdEcZkA00.0000.00
407Krzysztof | CSSetti.pl00.0000.00
408SNAX_VIRUS_PRO00.0000.02
409unnamed00.0000.00
410SEWERYN00.0510.00
411м.макс00.0000.00
412ŚLIMOK;D00.0000.05
413Kuki00.0000.00
414maj00r00.0000.00
415Wojtek | CSSetti.pl00.0000.00
416s | CSSetti.pl00.0000.00
417grausszek00.0000.00
418Ksawier_jestem00.0000.00
419Ofensywny00.6420.63
420arturo00.0000.00
421Wściekły Pies00.0000.04
422Bartek00.0000.00
423........00.0000.00
424Klient | CSSetti.pl00.0000.00
425Ucze | CSSetti.pl00.0000.00
426Merol00.0000.00
427KootaS00.0000.00
428Derviss00.0000.00
429Kuba | CSSetti.pl00.0000.00
430firesky 2020 | CSSetti.pl01.0000.12
431HP | CSSetti.pl00.0000.00
432Boruwka00.0000.00
433Chudy00.0000.00
434lENOVO | CSSetti.pl00.0000.00
435xX_JuLo_Xx00.0000.00
436egcorcysta00.0000.00
437Patrykfu00.0000.00
438lelek | CSSetti.pl00.0000.00
439Dona | CSSetti.pl00.0000.00
440marcin awp00.0000.00
441Polski'Cyarek00.0000.00
442marcin awp00.0000.00
443HaCzyK00.0000.03
444gr0sz3q00.0000.00
445snickerek00.0000.00
446PC | CSSetti.pl00.0000.00
447.Splen.eS SnJ eS00.0000.08
448Upsik00.0000.00
449Kraasnn00.500.5
450elo to ja MIsiek-10.0000.00
451j_metalin-10.0000.00
452ziomeczek-10.0000.00
453i5 | CSSetti.pl-10.0000.00
454debil.com-10.0000.18
455Lenovo | CSSetti.pl-10.0000.00
456Ucze | CSSetti.pl-10.0000.00
457Chodor | CSSetti.pl-10.0000.00
458Peeliks™-10.0004.00
459WoŹnIaQ-10.0000.09
460Paulina :)-10.0000.00
461Szatanovva-10.0000.00
462niunieq-10.0000.00
463noobek-10.0000.00
464Jaszczur-10.0000.00
465Angelika | CSSetti.pl-10.0800.02
466pajo1111 | CSSetti.pl-10.0000.00
467_.smjeszko._-10.110.06
468TOBIASZGAMING-10.0000.00
469adix-10.0000.00
470Baczek-10.0000.00
471Pingwin Spawacz-10.0000.00
472Barto-10.0000.16
473*/Kakashi/*-10.0000.00
474Piotrek | CSSetti.pl-10.0000.00
47548661 | CSSetti.pl-10.0000.00
476KAMZI-10.0000.03
477SMOGI[BRK]-10.0000.00
478Ja | CSSetti.pl-10.0000.00
479Pioter96-10.0000.00
480ZaskixD-10.2500.1
481Admin | CSSetti.pl-10.0000.00
482OKII|NK|SptS O||KSIl-10.0000.00
483mati-10.0000.00
484Krzy | CSSetti.pl-10.0000.00
485Lenovo | CSSetti.pl-10.0000.19
486Sirius-10.0000.17
487Medion | CSSetti.pl-10.0000.02
488Technikum | CSSetti.pl-10.0000.00
489Iwona | CSSetti.pl-10.0910.01
490Kawek-10.0000.00
491Buba ;D-10.210.01
492matixd-10.0000.00
493Polski Gracz-10.0000.00
494prOx-ON-10.500.00
495Oskar | CSSetti.pl-10.0000.00
496`*(bLUnTy^. .^)-10.0000.00
497G.R.U.B.Y.-10.0000.00
498CzasMan-10.0000.00
499Տтєαм ▌Sнαя Kнαя-10.0000.28
500<>{Sn1PeR}_ElIte|<>-20.0000.00
501PandaBJSB-20.2610.04
502/ja_cie_kurwie\-20.0000.00
503krystian-20.0000.03
504user1 | CSSetti.pl-20.0000.00
505User | CSSetti.pl-20.0000.5
506Dell | CSSetti.pl-20.0000.00
507Acer | CSSetti.pl-20.3300.13
508★мøяђκα★-20.1610.10
509wixonik-20.0000.07
510Z.D.R-20.0000.00
511PerCzi-20.2510.3
512.teikitCCjjS|S|Soei-20.0000.00
513Patryk Jaworski | CSSetti.pl-20.210.01
514Saszka-20.0000.5
515dominik | CSSetti.pl-20.0000.00
516meduzzka PW-20.2510.13
517Mobile Jahed-20.0000.00
518Ulaythiel-20.0000.00
519Tomasz | CSSetti.pl-20.0000.00
520paweł.pl-20.0000.03
521Jakub-20.0000.00
522Seaforcetwo-20.0000.00
523czing-20.0000.01
524\\\\\\\sebas | CSSetti.pl-20.0000.09
525Acer | CSSetti.pl-20.0000.00
526muczalucza | CSSetti.pl-20.0000.00
527Михаил калашнико-30.0000.15
528aukcja-30.0000.00
529RyjU-30.0000.00
530GARY-30.0000.1
531gabri | CSSetti.pl-30.0000.02
532Admin | CSSetti.pl-30.0000.00
533arti-30.0000.15
534Janek | CSSetti.pl-30.0000.07
535Genesis | CSSetti.pl-30.2500.07
536User | CSSetti.pl-30.2820.12
537B0B-30.0000.12
538HP | CSSetti.pl-30.200.12
539olekunnamed-30.2110.11
540hp | CSSetti.pl-30.0000.00
541unnamed-30.0000.27
542.lejiet.b|bteStpC-30.1810.08
543krzysztof krawczyk (*)-30.0000.03
544Micha | CSSetti.pl-30.1020.25
545Bysiorek2115-30.0000.28
546Mikosu-30.2500.15
547(1)DEAN-30.0000.02
548spinka-30.2200.10
549user | CSSetti.pl-40.0000.00
550Morty-40.0000.15
551admin | CSSetti.pl-40.200.03
552PC | CSSetti.pl-40.0000.00
553weraa-40.3300.15
554kokoszka-40.1320.13
555gosia | CSSetti.pl-40.0000.00
556Konrad | CSSetti.pl-40.0000.00
557pajaczus_-40.1610.14
558OLAJELODA-40.2500.09
559$$Gangsta$$420.pl-40.1100.2
560KASZTAN-40.1300.12
561|tnmealiplmptpi|e kelyS-40.0000.00
562Emil-40.1200.04
563szabe | CSSetti.pl-40.0000.00
564unnamed-50.1300.04
565๖ۣۜAxOۣۜ-50.0000.16
566MSI | CSSetti.pl-50.0000.02
567Dominik | CSSetti.pl-50.0810.06
568xxx | CSSetti.pl-50.0000.08
569KMzD-50.1210.10
570Krystian | CSSetti.pl-50.1810.07
571pan paweł-60.2430.08
572Hedson-70.2520.16
573maciek-70.1510.06
574Monika | CSSetti.pl-70.0000.02
575Małpiszonek-70.0000.02
576Uytkownik | CSSetti.pl-80.0000.00
577PC | CSSetti.pl-90.1120.01
578dorian | CSSetti.pl-90.0000.00
579ZajebalemSeWiadro-90.2200.27
580BOLO-100.210.06
581User | CSSetti.pl-100.0000.05
582Marcin | CSSetti.pl-100.2730.04
583Piotr&Martyna | CSSetti.pl-110.1610.10
584PASSATOKOPTER NA WIZJII-110.0710.08
585kratek-120.0000.00
586siema-140.0500.04
587Zomek | CSSetti.pl-140.3290.06
588mis | CSSetti.pl-150.0000.00
589Zżul-150.0800.09
590Ja To Jaaa-160.1830.09
591Krzysztof | CSSetti.pl-190.1520.08
592Lenovo | CSSetti.pl-260.0400.03
593ZZZZZZZZZZZZZ\YplEKJHKL;Z\EFZ|l-340.0200.00
594[Na'Vi]^apEX(A:M)-420.1130.03