Ranking DD2 Ranking Serwera DUST2 ONLY Statystyki Graczy

[PL] DUST2 [VIP] 145.239.20.86:27050 Zajrzyj do innych statystyk
   

MiejsceNickPunktyKDRHeadshotsCelnośćProfil
1kura24021.387910.10
227cmCo27km24011.8313850.15
3Nie po sionym 22711.8812010.19
4Rykol's ☠ Franky21601.707780.16
5the last d@jnozar20993.247860.22
6Wredna Nika19741.416170.21
7grzyb19082.086860.14
8:)18683.315380.22
9ριєяση18572.107910.19
10ćpuny¸! ›› Roxi18531.744550.10
11Biskup8518211.605030.11
12Iήsͥⱥnͣeͫ 6918051.857090.17
13NT# MRAUU17671.0410270.09
14Rogal DDL17611.993500.18
15[BOT]™ Letusia<316971.035820.12
16Medusa'16931.017160.12
17αиσиумσυѕ™|PAWTRON|16621.066370.12
18aтypowι Alpen Gold16071.755750.17
19slodziak16030.985610.12
20ZOHAN_PL15961.305610.11
2115671.323770.12
22MEry.15640.942540.18
23Pabloooo15620.844600.12
24rado15011.215380.16
2514792.033800.13
26ZXCURSED14731.743610.14
27Lenaaaa14700.813900.16
28ćpuny¸! ›› wojak14631.542630.15
29Nynuuu14520.696130.10
30Koziii...14270.994830.10
31Izii13781.183790.15
32NT# żelek[PL]13602.004110.19
33Recept na hlavu13111.153640.14
34™ A12990.883950.10
35Kapitan Pompa12071.212920.13
36Popalone Styki12031.262650.16
37ups11680.962040.16
38Ziomus11471.253690.14
39Pablo11440.953060.15
40Grand!!11352.442320.15
41`.SpHaRr.'11170.902270.06
42kotuś10990.852920.13
43Gen.Morozov(S.T.A.L.K.E.R)10981.111950.10
44Gryzlaczek10971.932500.23
45[NL] H3V3N10922.173480.17
46waldi10510.901130.09
47M@c!a$ !!! ;)10391.761970.16
48PATO# bliskisercu199510281.732710.22
49grim10151.232070.19
50Jozinko[SVK]10031.621980.19
51MB|ABC9982.081160.13
52hokus pokus9832.322460.21
53<<>>9440.492190.09
54bat9300.912160.09
55natt9220.601720.08
561seba1437CHROBRY9130.601070.12
57™WɑrriσrS™ malaZolza8870.841220.10
58s.ɴ.ᴋ™ Damianooo8860.91920.08
59tplon | CSSetti.pl8850.821380.10
60dawidowi8843.671930.19
61Kranek_snif4208690.831710.11
62Nasienie ze Śluzem8680.57860.10
63D@rNok8520.911340.09
64Art8510.562150.07
65SELEKCJONER8431.051430.18
66Jagodowy8380.991960.12
67XXXXX XXX Masiuk8250.911390.13
68MAŁY BIMBROWNIK WP DLACZEGO JA7980.421060.09
69niemowa7850.98890.13
70Janekk7851.61970.21
71gιgα¢нα∂ ριкα¢нυ 7820.93820.16
72Golv7751.001430.10
73Bede RzigaU7631.501930.17
74LadyAngel##7570.461660.07
75Art7540.471800.09
76Zajebany Piniooo7491.381750.14
77EL-CIPONZO7491.302000.16
78Adiss7480.432260.08
79SELEKCJONER7301.051010.16
80ŁoBuZ7291.211210.20
81Spirit"krecik7270.691740.16
82@lbin | CSSetti.pl7250.551770.11
83miki7050.781080.09
84schoo?6991.171400.16
85PISTON.ZP.6880.59910.06
86Jimmy6750.761530.11
87CIPKO6730.902040.12
88Tita_906700.871060.12
89WetSousage6461.031210.16
90Tralala?!6371.12870.14
91Kyle6361.681070.28
92БородатыйФей6290.96860.10
93Dupa blada6280.81840.15
94βω™Roxor016221.65670.18
95Hasan6220.91830.13
96.Bart Simpson6161.441490.10
97=Donmario=6050.601280.05
98Prawo Wilka5980.751090.14
99jerry5930.741020.08
100Mietek_S5881.701000.18
101Tomasz5870.59840.09
102Ś w I r K i 2Fast4You ✔5821.26880.18
103pierwsza krew5780.551120.07
104luki5540.561180.08
105szafir5170.48400.10
106karabiny z bombaju5070.531890.09
107мvp's // NeveRR5021.591310.15
108Filip4205010.85790.15
109moody4961.201250.19
1101.9 TDI4881.00780.12
111PrOtOTyPe4850.73830.12
112Lemko UA ꑭ4810.481390.07
113Mati4800.63540.10
114jacUs4760.66780.09
115+++++++++++++++++++++++++++++++4710.48730.06
116◯ 尺 乃 | ㄒ | ╳4700.381890.09
117Recept na hlavu4681.281530.15
118βω™ ♥̃₦ØJĐɆ₭♥4681.22800.14
119adam | CSSetti.pl4570.25940.04
120Luna4570.65950.09
121Krecik_4410.45480.06
122♥таіѕја♥4340.98460.08
1234310.781860.13
124KacperSki4070.73430.11
125Anonymous™| Chlopaczek4040.98740.16
126Cipson3960.98900.14
127what are you waiting for3951.18570.14
128NT#DamianowyDywan3881.68460.16
129lorec''3841.03740.12
130GoToSleep3811.12440.07
131Burmistrz Huntinger3810.64530.09
132FUJITSU | CSSetti.pl3770.74750.05
133RADOMski#3761.69920.20
134> JANEK <3760.72450.08
135Pestkov3741.32710.15
136adik3710.82490.11
137Anonymous™|Ⓞaza Spokoju3701.34580.19
138Reed3560.0000.00
139mati borson3521.94330.26
140lucyffer6663521.12480.16
141山羊刺3451.35520.15
142Janek3410.59580.09
143Speed ;*3331.021010.16
144Саня | Lamba`?3292.09320.19
145LukQu:)3290.42490.04
146WOJAK3240.77510.11
147Bemweee3230.48760.11
148MS|Ssaths#3110.73480.11
149ViscaElBarcaKaŠuRkO❤[SVK]3060.65480.10
1500hLisek_3030.54730.11
151L...sTeK2901.02270.12
152BARTEKSS2880.61430.08
153★ Wuja Dawju ★2880.61270.12
154ȿǿą™ Gipsy Avenger2850.46560.16
155ksiądz2830.66680.06
156PaPA_sMeRF2811.021190.14
157pokutnik kierwa2801.01360.09
158Marta2741.00500.13
159Shinobu2711.06300.14
160ArkuS2700.91230.13
161Pingwin Spawacz2690.76330.12
162-=De®®DeviL=-2690.76280.11
163aieij p|pte.aawSS|2640.57590.06
164SBX2590.73470.09
165TunderBeryl2550.60560.07
166magiczny konrad2451.14770.15
167KOKOS2440.72340.07
168perezPL2360.37210.12
169ZXCURSED2311.57170.19
170bielski2261.53360.24
171TYSON POGROMCA PTAKOW2260.93310.13
172sabdur2210.33360.05
173***** *** FORTE2210.7260.09
174Blaise2160.87220.08
175Frak2151.21270.10
176KeRiO2151.02370.13
177`r3d2151.32290.11
178CzaR Nula ^^2091.20300.05
179|Porobiony|Skoczek2081.25440.13
180gramatiK2071.08730.15
181plackigibona2070.88410.10
182babaYAGA2032.44370.17
183Karol2030.63440.13
184BOGUŚ2021.47200.12
185niksaa1970.31220.03
186Bomba#93[WTK]1960.57470.09
187™WɑrriσrS™BoCiK1960.95310.13
188мvp's // §ĂűŘőŇ™1941.60190.22
189Szczepan1932.23350.18
190ZdYsZaNy :P1930.47380.10
191Mati(L)1880.58330.16
192fachura1883.18320.09
193Aro1880.96320.17
194panda1860.80380.16
195user | CSSetti.pl1850.36430.08
196rzuf1840.46330.11
197Biały jest Mudzin ;X1830.90200.12
198JEBAC PIS1830.38210.07
199ph1812.13440.20
200Захамский Квас1801.81200.20
201Antosik1770.88100.09
202Norbi4201770.47150.10
203el mayor Rodriguez1740.62610.11
204adam | CSSetti.pl1740.29250.04
205BuDyŃ (od kiśla)1741.35180.17
206tomek1730.71240.07
207xXxReVeNxXx1700.41180.07
208brajan1700.67250.13
209zolw tomek1691.11300.21
210Muchomorek1660.68230.11
211Stary1660.89290.14
212Offline 0_01640.79310.17
213^^1601.05380.21
214fazi1600.35370.08
215Szefitko1570.77290.16
216CzaR Nula1531.00390.08
217Marzenkaa | CSSetti.pl1520.4590.13
218Wideleck1520.40200.11
219Hector1490.77130.19
220TadziuNoreK/KanalaRZ1460.59310.09
221siwek1450.28190.04
222Krwawy Marian1440.80220.11
223Sqzee1440.3890.03
224УкрЗалізниця1442.00150.10
225M.Montana na prezydenta1431.11190.16
226[AA-Team] BRT1431.45150.12
227SpG | $$$1411.32180.11
228Sponsor1400.29570.08
229witek 1400.98250.19
230ŁoBuZ1372.66150.26
231Poland # Puma1352.0090.15
232Elektronizator1350.42140.06
233sh1m1342.63300.15
234aтypowι | BaraneK DELUX1321.60230.11
235c0rplate1310.75290.12
236szymonhack1231310.40210.04
237Hunter1310.53110.07
238ddddddddddddupa1300.52170.07
239Touchmy Tralala1301.0080.12
240KILED1300.33120.03
241Bl4ck_D3vil1290.49150.17
242[DP] ПИТСА??1283.00110.27
243DIMA1280.32380.05
244Deluxo1250.82150.11
245Lysy1250.70330.10
246OJCIEC1240.79190.14
247NT# OwczaR'1230.92210.15
248Oliwier4101230.92150.05
249WoŹnIaQ1221.54270.17
250DrlovePL1213.57130.04
251Ela1200.53140.09
252tine0z_1181.1130.13
253BANDERA1170.30400.05
254HeLLiOs_;)1140.30110.04
255βω™ Jastrząb 1141.88140.13
256Norbson1140.76240.05
257Kosa1120.39120.08
258Ochko Dinozavra1091.41100.16
259ostespiser1091.37140.05
260Tytus Bomba [PL]1080.59230.07
261Berlin:|?1070.43350.05
262DAVVIDSO1060.6100.14
263maniecki1050.43220.07
264potican1041.91120.21
265Gargamel1040.66470.11
266Kornelos1040.560.05
267Buli1041.34150.24
268Koziii...1011.09130.03
269syn rybaka1012.13210.15
270Kamil | CSSetti.pl1000.9660.09
271SZUJA1000.69220.10
272PaTRiCK Da GoD992.62270.22
273Zimny Orzech990.68120.04
274Tesciu bloczy ping RedTubem980.5470.13
275Ideapad | CSSetti.pl981.25100.13
276mad981.58100.18
277Marcin970.73150.05
278MAKO970.61230.08
279bieto970.58190.18
280ćUpApI XD950.45150.08
281Student | CSSetti.pl940.88130.05
282YOGI940.63130.08
283asdwq943.8260.17
284Gratka123931.04230.20
285siuup911.8370.13
286gang_shit910.82270.15
287Fajny | CSSetti.pl900.81120.09
288<>KiLLerS890.75100.06
289lom891.00110.03
290Drzon L'yk890.34200.05
291[SEX69]Антошка880.95120.08
292s.ɴ.ᴋ™ Smerfi881.4590.10
2931234870.43340.08
294Катя 15 пошлая841.3370.20
295sznek821.00200.20
296unnamed811.8340.02
297lucyfer790.5270.10
298Lisa784.00120.23
299ShAnS781.5140.19
300StrugamZiemniaka764.4110.23
301CIUPEK750.3380.10
302bajdas750.5180.09
303CraXa740.8340.03
304Tico Hemingway741.490.11
305pprkuta730.4550.03
306Zoro730.6380.30
307dawowi731.5170.17
308Patriko730.48200.13
309KrZoKu <3730.72230.08
310kaliberr711.5870.11
311MW700.95160.13
312Ungern690.6150.14
313999*690.83180.13
314-=De®®DeviL=-680.79140.18
315DAdzerxxx670.7650.09
316FRED660.5640.04
317PankolWiadro650.660.05
318Niepohamowany![PL]651.5140.16
319Knurzum630.54110.11
320student | CSSetti.pl630.78100.05
321JoAntekTeżJetsemZWioski620.37110.17
322Emptyツ622.550.19
323HH620.6490.03
324Infinity?!.620.3960.06
325Lama620.850.22
326Whisky600.57150.06
327g blingg590.73100.13
328B4mb1K_16 [PL]580.42140.15
329ESPAŇOL570.43110.06
330MegaGigaSuperWielkie570.7840.04
331Czuwaj KKS562.57120.08
332R11^560.5530.03
333NieWstawaj560.5350.13
334Wioleciorek550.5180.14
335wracam pomalenku :)550.2370.14
336KABO91540.470.01
337βω™ Ceron531.5570.16
338WUC521.54100.11
339Amarus522.00120.14
340`student | CSSetti.pl490.7650.04
341Zioło490.4350.06
342Maxio490.4190.04
343fan4ezor490.8680.06
344piter480.6360.11
345【mxotxoxo】481.0060.18
346Jebaka470.5550.15
347clakier470.33280.09
348Ignasio470.38100.08
349shhvvv.462.2550.18
350AdXeR440.93200.17
351Vlo | CSSetti.pl440.6150.04
352??płaczesz??431.2250.10
353и4f_αqυα431.0050.12
354Fryta430.82200.16
355Gibon430.530.08
356Shift420.95150.19
357RAMOSGLUWKABRAMA.PL420.4610.13
358KABO91410.1710.02
359RIPOWICZ410.7780.13
360۩ϚϮÃРЫЙ۩ BLR411.4190.19
361a1m414.0070.10
362Lenovo | CSSetti.pl400.420.04
363olento390.4640.09
364User | CSSetti.pl391.0040.03
365Marzenica | CSSetti.pl390.5550.02
366Ucze | CSSetti.pl390.3510.09
367eve380.27160.10
368bb382.0040.05
369Kapik | CSSetti.pl380.3510.07
370Sabat381.33120.13
371Noobek380.33100.13
372ya_vernulsa374.25120.27
373keczuper370.6380.10
374Patryk360.3470.09
375Sirius360.2050.06
376ADMIN | CSSetti.pl362.0050.03
377Halynka350.3560.11
378Iwona | CSSetti.pl350.3150.04
379A7kr0_350.5290.13
380El Rasho Macuin340.4220.02
381Ochko Dinozavra341.640.14
382С_цу_ка "Dnepr"341.530.14
383fafik330.3840.09
384Klvsskv330.2480.09
385Jozi330.3510.04
386Wsh Drzazga330.5770.08
387Dejv320.3880.09
388Hail Satan310.5830.15
389ucze | CSSetti.pl311.0020.01
390Dawid123300.2230.03
391【RΞΛקǝr】™no name291.2520.05
392AL291.3310.12
393DBASIJDKL;A290.6610.01
394Administrator | CSSetti.pl297.0000.28
395Zajaczek290.4740.07
396Robert | CSSetti.pl290.8320.01
397vinci290.32130.13
398ROBIWRŻENIE280.2530.10
399Psychokiller280.6620.03
400DELL | CSSetti.pl280.5420.04
401eryk123ork280.3220.14
402malik montana280.4250.05
403Krzychu280.2620.06
404zP1atnicy271.4250.21
405`King270.540.09
406Güllü#273.540.10
407Cygan270.4160.10
408holenderskiworekdobregopalenia270.820.10
409IG Vlaxor265.0030.02
410student | CSSetti.pl260.320.07
411NaTuSkA#57251.1340.14
412klemens256.0040.09
413tomek250.9130.09
414EDeK251.00130.19
415NOUUU251.0970.21
416Test | CSSetti.pl250.9060.21
417mr250.6320.14
418krokodajl240.950.27
419kacpe | CSSetti.pl240.6640.25
420urbi241.6650.18
421JaUhm240.58100.10
422bdrsn white241.6620.19
423User | CSSetti.pl241.6620.06
424ᵐʳP✪ZiTiV④iK230.530.20
425❤ƝȾ™ℬuczan231.1650.13
426Kimas230.210.03
427T o m u l a226.0030.28
428Anonymous™|Nowy:)(:220.800.12
429P4n!C222.0030.21
430hades regnat | PLAN B221.3330.2
431Rize211.2550.16
432ucze | CSSetti.pl211.7530.03
433GOLD MIGCSS200.7530.19
434Dynka200.6600.16
435lel`204.0020.12
436Jeremi201.0020.21
437cubek200.510.04
438obsesja202.0020.01
439pc | CSSetti.pl200.61110.11
440GlombiK200.27100.06
441Eclipse200.9160.15
442kochamteb191.0070.05
443ElSinaloaCartel192.0040.14
444hades regnat | hanz0196.0030.25
445wal sie194.0030.08
446BREMO182.0010.21
447Bezgoldanidarady180.410.02
448L&M_OvSky180.520.08
449kuba182.0010.01
450Nika_love187.0060.08
451PIxa95181.2530.10
452Wi$ni@^^170.2730.05
453NOSOUND DupkaKupka171.0000.04
454babaYAGA174.0030.21
455Cos tam Trafiam ==>170.610.07
456Anonymous™|D2emonologia170.3320.03
457Wolf1452170.4110.12
458artur z DHC170.600.18
459HP | CSSetti.pl170.1320.02
460xNataliaO3160.510.07
461Sadulack160.4730.09
462Kajtek | CSSetti.pl160.0000.00
463ChleB160.3460.09
464lol160.4250.07
465Mr.Five160.640.13
466łysy160.3310.06
467Szymon 151.0030.41
468JANUSZ PL150.6610.06
469eBpeй...152.0020.26
470Marihuana.Z.Konopi150.0000.00
471Shot151.0010.27
472Komputer150.420.12
473werty | CSSetti.pl151.510.09
474WUC150.3310.04
475bot141.3320.13
476mzmuda | CSSetti.pl141.0020.02
477Michalbedzin34140.610.02
478Smashy140.5520.17
479Лama142.0030.09
480OTNUS140.3330.19
481Filipqwp140.3840.07
482maciora_ez141.0040.10
483Polski Gracz130.520.15
484Agr3sor134.0020.13
485DERZK1Y131.510.12
4861 Shot 1 kill No cheat Just SKi130.530.06
487squirt120.6630.21
488(1)mzmuda | CSSetti.pl122.0020.02
489matigame120.2620.06
490bratek121.1470.11
491Zbirek120.4120.07
492SEWERYN120.3650.14
493Amnesia Haze Cannabis121.520.13
494queenofthecrack110.6610.2
495R6115.0030.18
496Bąbelek110.2710.05
497kimasaki7110.3050.10
498bober116.0050.21
499HighPingLowSkill112.0010.04
500GUL TRU KANEKI BRAWLSTARSMASTER110.6600.05
501WAL SIĘ111.0000.01
502Uczen | CSSetti.pl110.500.07
503Ksystan111.2520.15
504JD.COM110.3030.04
505110.6610.19
506Kaizedx110.520.23
507xen32113.0000.13
508Kiwi110.510.05
509koris110.3320.12
510Amateratsu100.2500.26
511Łajcior 2115100.420.03
5121 | CSSetti.pl100.2840.03
513olafj | CSSetti.pl101.0010.01
514kAczoR100.660.10
515MB|ABC100.8330.12
516|MR|Maffins100.500.1
517Karol | CSSetti.pl90.0000.00
518konputer szkolny92.0010.05
519wersalka90.0000.00
520WEEW90.6610.26
52148697 | CSSetti.pl90.8540.20
522wredny wielebny Łódzkie90.2210.28
523HeadShot80.6620.16
524яσуαℓ # в σ τ ε к81.0010.3
525Admin | CSSetti.pl80.1610.01
526KreK80.2510.04
527Helkes80.7340.13
528OSIOLEK80.4150.13
529Tomek 112080.510.02
530MaliniaK [คkค]47*82.0000.21
531Arystokrata™70.2510.26
532Dragon70.0000.00
533KALT | CSSetti.pl70.3310.08
534ej jak w to sie gra bo nie wiem70.2520.09
535cloker73.0000.07
536kochankaTwojegoStarego70.1110.13
537SIMPEL70.210.03
538Zjarany Fryzjer71.3340.10
539Dell | CSSetti.pl70.530.13
540|GoU| Ya #170.2520.06
541gapsik70.510.18
542Invest70.3310.02
543Ucze | CSSetti.pl70.0000.00
544''AZOV''Grom61.0000.02
545لزرق60.0000.05
546sumerMAN63.0030.22
547cuxal | CSSetti.pl60.3810.14
548mlodziutkijestem60.3310.22
549❤ƝȾ™ʙᴜᴄzᴀɴᴋᴀ60.210.06
550taflineq60.110.09
551EJoT60.7500.21
552michałek12361.0010.03
553MentoS60.4730.07
554Svenduck133760.420.07
555☁Hentai!☁⇆Trading60.630.23
556Polski Gracz50.0000.01
557kIl3r50.3310.06
558HaWkeRle50.0000.04
559dzodzio | CSSetti.pl50.3310.02
560xd63pl50.3310.03
561Aleksik | CSSetti.pl50.0810.03
562al0nE;)50.420.20
563V LO | CSSetti.pl51.0010.01
564zane40.510.07
565Adrian | CSSetti.pl41.0010.11
566Dawid9741.0000.02
567MS22223 | CSSetti.pl40.3730.02
568Kacper | CSSetti.pl40.500.08
569maks40.240.03
570('^')40.510.02
571Saimon40.0000.00
572ruchacz1240.0000.00
573Piotr Trójmiasto40.0000.2
574T | CSSetti.pl40.3300.07
575B3 ( r ) _|_@ / P1F3K40.2870.09
576TERMINATOR3640.2720.15
577xddd40.1310.05
578Pawulson Chłopcze40.2110.09
579ItZ_Danger30.4210.15
580tud1o31.0030.16
581AmnesiaHazeCannabis31.0010.04
582DaDanch30.4210.13
583uczen | CSSetti.pl30.0000.00
584ucze30.0000.02
585iNTERNAL x cTapyxA30.1320.09
586szumi30.0000.00
587WILK/MROCZNY30.3310.19
588smaciorz30.500.08
589Pani misiek30.0000.04
590Kaliber.30.2500.01
591I VELIKAN I LUFFY30.410.16
592mgwia | CSSetti.pl30.1120.05
593Joker20.0000.06
594ZSZ | CSSetti.pl20.3310.16
595ne Mazhara20.810.12
596Damian | CSSetti.pl20.0000.00
597yamete kudasai20.0000.00
598Lenovo | CSSetti.pl20.0610.09
599User | CSSetti.pl20.3310.04
600AWPidar20.0000.00
601-- kamil --20.2510.07
602ДАВНО НЕ ИГРАЛ20.510.01
603Moze byc 6920.0000.00
604SOKULE20.2500.06
605Twój stary20.510.13
606Omen20.6610.21
607ProFesor20.6210.18
608DOOPRE DZ20.0000.00
609Godlewski21.0020.46
610Siwy20.3630.08
611yer20.6600.02
612Emil20.2020.11
613Barteyk20.400.12
614Remx 20.0000.00
615sopel21.0000.08
616unnamed20.1100.06
617--=GeOrGe=--20.0000.02
618laptop | CSSetti.pl20.0000.00
619kubabuba20.3310.15
620Realigornocap20.0000.00
621adi20.1710.05
622Kowal.pl20.0000.00
623kacper | CSSetti.pl10.2510.05
624DexterrKa10.0000.03
625komputer | CSSetti.pl10.0000.00
626wole_sie_nastukac11.0010.09
627klasa IIM | CSSetti.pl10.0000.00
628Dresiarz10.0000.00
629twoja mama10.2500.04
630Bartuś10.0000.00
631EJoT10.0000.00
632Polski Gracz11.0010.33
633Kirito10.3300.10
634D_Y_C_H_A10.0000.00
635VANISH11.0000.36
636Lenovo | CSSetti.pl11.0000.21
637majonez10.500.13
638Patol | CSSetti.pl10.3300.06
639lauka| CSSetti.pl10.2120.05
640oetra10.0000.08
641prohed10.0000.00
642dimapidoras10.0000.00
643xD | CSSetti.pl10.0000.20
644Kocur11.0000.06
645unnamed10.0000.00
646Kapi | CSSetti.pl10.0000.00
647wifi soulja10.0000.00
648spink trap10.0000.01
649dziwko ja robie wszytsko00.0000.00
650aris00.0000.00
651smietana00.0000.00
652LATAM W DRESIE PO CSIE00.0000.00
653doktor fetaa00.0000.01
654Kamil | CSSetti.pl00.0000.14
655ⓈUⓈ00.0000.00
656frezooo00.0000.00
657BebasowyPL00.0000.00
658NT# la vida loca00.0000.16
659Joana00.0000.00
660skate | CSSetti.pl00.0000.00
661R752 | CSSetti.pl00.0000.00
662Bartosz00.0000.00
663weś_nie_strzelaj_do_mnie00.0000.00
664MacKo00.0000.00
665Jestem Graczem00.0000.00
666MATEUSZ elo00.0000.00
667ever00.0000.00
668KOBRA00.0000.00
669uczen4 | CSSetti.pl00.0000.00
670≪Moscoω≫ |"ᴳᵒᵈ < xXx00.0000.00
671renka | CSSetti.pl00.0000.00
672raizel00.6610.11
673Kaptur00.0000.00
674patry | CSSetti.pl00.0000.00
675Kornelia | CSSetti.pl00.0000.05
676Tomek | CSSetti.pl00.6600.04
677Oziwhister #LATWO#00.2510.13
678acape | CSSetti.pl00.0000.00
679kewals00.0000.00
680Hubert | CSSetti.pl00.0000.00
681xpek1 | CSSetti.pl00.200.10
682DON GRANDE ALFONSO00.0000.00
683szkolaplus28 | CSSetti.pl00.0000.00
684Kamil | CSSetti.pl00.0000.00
685koksik00.0000.00
686LysyWaz00.0000.00
687DELL | CSSetti.pl00.0000.00
688Andi00.0000.00
689MizzY^must-back?!00.0000.02
690DoubleHitzPL00.0000.00
691Палiй00.0000.00
692NomeYoushhi00.0000.00
693Assassin00.0000.02
694Klvsskv00.1310.14
695komornik.13300.0000.00
696G.R.U.B.Y.00.3310.04
697gramNaLekcji00.0000.00
698dziki zawodnik00.0000.00
699Sony | CSSetti.pl00.0000.00
700Robert | CSSetti.pl00.0000.00
701Norbi42000.0000.00
702kubaa | CSSetti.pl00.0000.00
703KroliK00.0000.00
704BartonixCs32301.0000.17
705JestemDebil00.0000.00
706jacob00.500.15
707EBU DIMU00.0000.00
708Kieuba00.2220.18
709el_presidente00.0000.00
710Nacia00.0000.00
711[MULTIMOD] | csborn.ru00.0000.00
712ĄCZUC00.0000.00
713Scouuty.pro00.0000.00
714lili00.0000.00
715kolega dzika00.0000.00
716Gargantua00.0000.00
717TaZ00.0000.00
718konputr szkolny100.0000.00
719WysokiLot00.0000.00
720RasHGaming00.0000.14
721Wasiel00.0000.00
722Martusia grzeszusia01.0000.16
723GARY00.0000.00
724Polski Gracz00.0000.00
725wersalka00.0000.00
726(1)wersalka00.0000.00
727bubu00.0000.00
728kaka00.0000.00
729Acer | CSSetti.pl-10.2310.05
730rKSueCiSptpttrt.p.ppp-10.0000.28
731makbuk-10.0000.00
732szkolna2 | CSSetti.pl-10.0001.00
733unnamed-10.0000.00
734XMK-10.0000.00
735regera-10.0000.28
736xtige | CSSetti.pl-10.0000.00
737Messi z Polski-10.0000.12
738pawelek ( advocat )-10.0000.00
739ANTOSIA | CSSetti.pl-10.0000.00
740Uczen | CSSetti.pl-10.0000.00
741eneR-10.1600.25
742hades regnat | kartofan-10.3300.07
743maciej-10.0000.11
744twoja stara zapierdala-10.0000.00
745dyszka23-10.0000.00
746DipsyGonzalez-10.1610.09
747JPna90BoSieCykam-10.1400.10
748STEELE | CSSetti.pl-10.0000.00
749olka-10.0000.00
750mmc0v-10.0000.00
751Lenovo | CSSetti.pl-10.0000.00
752Firsht-10.0000.00
753No eloo...-10.0000.33
754꧁༺M0₦Yå༻꧂-10.0000.03
755Spirit krecik-10.0000.04
756Wibroakszyn-10.0000.00
757BuTaJIbKA_UKRAINE-10.0000.3
758blazej | CSSetti.pl-10.1530.03
759kotus-10.2500.00
760zduty jordan-10.0000.02
761Celownik-10.0000.23
762RoBsoN_btm-10.0000.06
763unnamed-10.0000.00
764ekt kkCekmkkkiSC|mk-10.0000.03
765OhEd | CSSetti.pl-10.0000.00
766IWAN DRAGO-10.0000.00
767DAWID 22-10.0000.00
768Mateusz | CSSetti.pl-10.0000.00
769pacyfika-10.2120.18
770User | CSSetti.pl-10.0000.00
771cygus-10.0000.00
772 dmSSaiCa i Cidd-10.0000.00
773PieCyk-10.0000.28
774❤ƝȾ TRISTE-10.0000.00
775San4eGGGGG_I'm from kremenchug!-10.200.06
776Anonymous™| PodejrzanyŁDZ-20.0000.5
777s1mple-20.0000.00
778RaF.-20.0000.04
779kleyton-20.210.11
780dominik smierdzi kupka-20.1100.04
781Lizu Lizu-20.0000.08
782Барик :D-20.0000.00
783tmp | CSSetti.pl-20.0000.06
784LBL-20.0000.00
785‡goodgame‡-20.0000.07
786XYZ | CSSetti.pl-20.0000.03
787xXxMORDERxXx-20.2710.08
788sopczan-20.0000.03
789Pszczółka Maja-20.0000.03
790adiczek-20.210.07
791Kecsu-30.0000.04
792.jL*DUkx-30.1410.29
793Ucze | CSSetti.pl-30.0000.05
794Szejdi.TV-30.0000.30
795Majcia_Ok-30.0000.12
796Aleksander | CSSetti.pl-30.0000.00
797NaGiBAtooR-40.0000.03
798admin | CSSetti.pl-40.0000.00
799janusz pawulonik-40.0000.2
800Everek-40.2710.09
801Natikkaaa-40.0000.02
802hogaty-50.0000.09
803Kubuś-50.0000.01
804KakaroTTo [UI]-60.0000.07
805piter420-70.0700.06
806Cyfrowy2434 | CSSetti.pl-70.2850.09
807Kubuton-70.0000.06
808tCiusuets1CtMesC utzal-80.0000.04
809Miix 310 | CSSetti.pl-100.0000.00
810XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD-130.1470.06
811Czarny Pumu-140.0410.04