Zabawa na całego

Witam. Zaczynam robić konkursy na serwerze 4FUN. Do wygrania będzie vip na serwerze na okres 31 dni. Konkursów będzie nawet sporo i postaram się żeby każdy inaczej wyglądał. Informacje dokładne w sprawie konkursu będę dawał z tygodniowym wyprzedzeniem. Więc zaczynamy zabawę. Pierwszy z bliżej nie określonej liczby konkursów odbędzie się w sobotę tj. 19.10.2019. Konkurs odbędzie się na mapie typu surf. Zasady wygranej są proste. Wystarczy mieć najmniej zgonów przy największej liczbie zabójstw.
 
Jakaś konkretna godzina ?  Duży uśmiech

"Jeśli poznasz kogoś wartościowego nie pozwól mu odejść"
 
popołudniu będzie konkurs. Postaram się do wieczora do niedzieli wszystkie zasady konkursu napisać Oczko
 
To już w tym konkursie nie mam szans.

[Obrazek: tenor.gif?itemid=14595808]
 
Każdy ma szanse i jak na początku napisałem konkursów będzie sporo i to różnych od jak największej ilości fragów po najszybszy bhop przez wiedzę na temat cs. To są tylko kilka z wielu przykładów jakiego typu konkursy będą
 
Więc konkretnie na czym będzie konkurs polegał. Jak już wiecie chodzi o największą liczbę fragow. Jednak do ilości zabójstw będziemy odliczać ilość zgonów np. Gracz A na koniec mapy będzie mial staty 25:12, natomiast gracz B będzie miał staty 30:18 w tym przypadku wygrany jest gracz a, ponieważ po odjecou zgonów więcej fragow ma gracz A. Podczas trwania konkursu dla wyrównania szans prawdopodobnie będzie wyłączona usługa vip. Jeżeli nie uda się jej wyłączyc. To gracze z vipem nie mogą korzystać z !medic oraz rtd. Przy każdej rundzie vipy tracą 10 hp i mają tyle samo co gracze bez vipa czyli 10hp. Vipy też nie mogą używać grawitacji oraz 2skoku. Konkurs w sobotę między godziną 17 a 18
 
A na jakiej mapie??

[Obrazek: tenor.gif?itemid=14595808]
 
Każda druzyna ma osobny ranking, czy ogólny bedzie? I jak będziecie pilnować ( o ile się nie uda wyłączyć ) czy VIP sobie czasem nie podskoczy?

(҂`_´)
<,︻╦╤─-RATATATATATATATA!!!
  ||  ||
 
Mapa raczej przez wszystkich lubiana surf_dust_2008. Ranking będzie ogólny i spokojnie przypilnuje się vipow. Gracz z vipem jeżeli będzie korzystał z przywilejów vipa zostaje zdyskwalifikowany z konkursu i z dalszej gry na mapie.
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości