Konkurs Snajperów

Witajcie. Trwają obecnie konkursy na Topki naszej serwerowni, dlatego czas pomyśleć o mniejszych topkach,o które także comiesięcznie walczycie a co widać w tabelkach w trakcie czytania podsumowań. Chciałbym zatem ogłosić początek cyklu konkursów na mniejsze topki

W miesiącu Październiku będzie to konkurs na: Najlepszego Snajpera

W konkursie biorą udział gracze Wszystkich Serwerów Naszej Serwerowni!

Termin Konkursu
Startujemy dzisiaj 7 Października - kończymy 31 Października. Pierwsze miejsca ujęte w Październikowym podsumowaniu będą zwycięskimi

Jak wyłonimy wygranych
Wygranymi w konkursie będą:
Najlepszy Snajper oraz Snajperka wszystkich 4 serwerów (DD2, FFA, CoD oraz 4Fun) jest więc możliwość nagrodzenia aż 8 osób.

Nagroda
Nagrodą w tym konkursie będzie spersonalizowany według własnego pomysłu graficznego skin AWP, Zwycięzcy sami zdecydują jaką grafikę, napis, motyw przewodni będą chcieli umieścić na skinie.

Przykładowy skin wykonany w klimacie DragonBalla

[Obrazek: awp_dragonball.png]

Liczę na zaangażowanie wszystkich posługujących się tą bronią w tym miesiącu. Aby nią zagrać trzeba konta ViP - jeśli jeszcze go nie macie - Zajrzyjcie TUTAJ

W konkursie mogą brać udział także admini serwerów. W następnych miesiącach zajmiemy się topkami M4A1 oraz AK47.

Informacja dla biorących udział w konkursie!
Jeśli zwycięzca Snajperskiej Topki nie będzie chciał nagrody - zostanie ona przekazana graczowi niżej w tabeli Top Snajperów. Nie ma możliwości oddania komuś swojej nagrody.

[Obrazek: matrix.png]
 
4
1
1
Zareaguj
Odpowiedz
swoją droga, może niejaki Hawk Scofield da choć cień szansy innym na zwycięstwo na duście .. :/

[Obrazek: matrix.png]
 
1
Zareaguj
Odpowiedz
Ja nie potrzebuje cienia szansy Oczko
 
Nie wszyscy urodzili się z Twoim talentem Duży uśmiech

[Obrazek: matrix.png]
 
Zareaguj
Odpowiedz
Poczekajcie niech wrócę od gry Duży uśmiech

Czystej nie zapijam, Synu.
 
To ja poczekam na kolejne miesiące  Duży uśmiech :o
 
To ja poczekam aż będzie kosa Duży uśmiech
 
Chcesz na kosy rywalizować? Szpoko Oczko

[Obrazek: 759ce07040d7b085ebcc4506452b]
 
(07-Paż-2020, 16:51:01)Heniu napisał(a): Chcesz na kosy rywalizować? Szpoko Oczko

Pamiętaj że ja będę grał na swoim podwórku Duży uśmiech
A dokładnie to Karolcia to jej podwórko ale czuję się jak u siebie Duży uśmiech
 
(07-Paż-2020, 14:28:31)LUBELSKI KOKS napisał(a): Poczekajcie niech wrócę od gry Duży uśmiech

Znowu urlop Duży uśmiech
 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości