Source'owska Ruletka

Sorki ze sie wcinam w wasz konkurs ale co to za konkurs czasowy jak gracz Szymon13321 wczoraj pol dnia przesiedzial na spekcie, gdzie w tym sens zeby wybierac kogos takiego

         [Obrazek: tenor.gif?itemid=11796896]

               Boże chroń mnie od fałszywych przyjaciół bo z wrogami sobie poradze
 
(03-Cze-2021, 13:32:44)Paweł napisał(a): Sorki ze sie wcinam w wasz konkurs ale co to za konkurs czasowy jak gracz Szymon13321 wczoraj pol dnia przesiedzial na spekcie, gdzie w tym sens zeby wybierac kogos takiego

Jak będę w domu, to zrobie pare zmian. 
Pozdrawiam.
 
Spoko, to tylko taka moja mala uwaga bez zlosliwosci

         [Obrazek: tenor.gif?itemid=11796896]

               Boże chroń mnie od fałszywych przyjaciół bo z wrogami sobie poradze
 
AaaHooy!

Z powodu niedyspozycji Prowadzącego, to ja zajęłam się kręceniem ruletką. Wczoraj, a dokładniej – po 22.00, spisałam wszystkich…yyy…śmiałków…? Tak, śmiałków. Dzisiaj dokonałam odstrzału i przedstawiam Wam wyniki.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serwer FFA

Top 15

[BOT]™ ŚwieżaK
Toshiba | CSSetti.pl


Top 20

Skalpel
Bambik


Topknife 5

pokutnik kierwa

W tamtym miesiącu Dżej nie dostał jeszcze VIP'a, więc wpisuję go na listę.

s.ɴ.ᴋ. ᴊᴊ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serwer DD2

Top 15

Damianooo
kolti

Topknife 5

POpalone Styki

Moim skromnym zdaniem, dla równowagi, dorzuciłabym jakiś dodatkowy konkursik na DD2. Tak jakoś…smutnie to wygląda na tle pozostałych.
To only sugestia, proszę nie bić i nie krzyczeć >.<

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serwer COD MOD

Top 15

ȿǿą™ magicznykondziu
™WɑrriσrS™ Pietruh


Topknife 5

Piotero12

Największy poziom

™WɑrriσrS™ нαиуѕ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serwer GG

Top 15

Shoujo-ai
Moe Miny Meeny Eany

Topknife 5

Człowiek północy

Top 1

Wieśka w tico

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z rankingu czasowego Organizator zrezygnował, gdyż znaleźli się okupanci specta. Nikt nie jest w stanie monitorować tego obszaru przez 24/7, dlatego też nie miało to najmniejszego sensu.

Na chwilę obecną, konkurs klasy z najmniejszą popularnością na COD MOD, również został wycofany. Powinien powrócić za jakiś czas, ale whoooo knowsss…


Losowanie nie odbyło się pod czujnym okiem, gdyż jedynie pod moim ;] Gdyby znalazł się jakiś niedowiarek…zapraszam na pw. Source'owską Ruletkę nagrałam, a filmy są dostępne u mnie przez 48h.


Nagrody zostaną rozdane w najbliższym czasie, soo…
Keep Calm and Relax…


Miałam nic więcej nie pisać, ale wtrącę swoje 5 groszy.

Ostatni dzwonek w szkołach, pierwszy na wakacje…
Życzę wszystkim udanego odpoczynku/urlopu, miło i przede wszystkim BEZPIECZNIE spędzonego czasu.
Wartych zapamiętania wypadów w plener i nowych, wartościowych znajomości. Może niektórym od nas dopisze szczęście i spotkają się w życiu, a nie tylko przed monitorem, powodzenia.
Do usłyszenia na serwerach!


Nq.

Nie wiem, nie lubię, nie chcę, nie muszę.
Daj mi spokój.
Blokuję wszystkich, bo mogę.

 
3
1
1
Zareaguj
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości