Podbijam post.

Osiągnęliśmy pułap 16 drużyn, czyli tyle, w ile minimalnie chciałem rozpocząć rozgrywki! :) Każda kolejna drużyna będzie po za drabinką w tak zwanych przedbiegach do miejsca w drabince, będą to pojedynki między dwiema losowo wybranymi (najpierw) drużynami przed głównym losowaniem w którym będą brały udział 16 par. Mecze przedbiegowe chciałbym załatwić dzień wcześniej, lub w dniu rozpoczęcia turnieju, więcej - bliżej terminu, gdy będzie wiadoma ilość ewentualnych dodatkowych drużyn :) Ilość meczy w przedbiegach zależy od ilości drużyn, które dołączą od dnia dzisiejszego. JEŚLI drużyn uzbiera się jednak 32, czyli o kolejne 16 więcej, drabinka zostanie zwiększona dwukrotnie, oraz nie będzie żadnych meczy przedbiegowych. 32 drużyny to liczba zgłoszeń maksymalna. 

Grajcie fair i bawcie się, aż dziw, że tyle osób się tym zainteresowało, a może będzie nas jeszcze więcej ? :) Do zobaczenia w kolejnych dniach! 

Tak jak uprzednio, zgłoszenia zamieszczać niżej WRAZ z dokładnymi nick'ami zgłoszonych, lub na prywatnej wiadomości do mnie czy Henia.
Miłego! Oczko